Axess'e özel CarrefourSA'larda 25 TL chip-para! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Axess’e özel CarrefourSA’larda 25 TL chip-para!

Axess ve CarrefourSA hiper marketi ortaklığı ile yeni bir kampanya geldi. Bu kampanya kapsamında 3 defa 75 TL ya da daha üzeri alışveriş yapın 25 TL Chip Para kazanın. Kampanya geçerlilik süresi boyunca yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır. Kampanyaya Axess Mobil üzerinden katılmanız gerekiyor.  Chip Paraları görmek ya da Axess kredi kartınızla ilgili diğer işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilmek adına Axess Mobili indirebilirsiniz ve tabi ki en önemlisi bu kampanyaya katılmak için Axess Mobili edinmeniz gerekiyor. Daha önceden Axess mobile sahip değilseniz,  Axess mobili indirmek için, Android bir telefona sahip iseniz Google Play Store üzerindeki arama kutusuna Axess Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Uygulamayı içerisindeki gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sonra kazandığınız Chip paraları gözlemleyebilirsiniz. Eğer İOS işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz,  Apple Store  üzerindeki arama kutusuna Axess Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Axess Mobili indirdikten sonra hem bakiyeniz borçlarınız bir çok bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Chip Paralarım bölümünden Kampanya dahilinde ve daha önceden birikmiş tüm Chip Paraları gözlemleyebilirsiniz. Axess Mobili edindikten sonra kampanyalar kısmında yer alan “Axess’e özel CarrefourSA’larda 25 TL chip-para!” kampanyasının altında bulunan “HEMEN KATIL” butonuna tıklamanız gerekiyor. Daha sonra bana özel bölümünde kampanyayı gözlemledikten sonra alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 10 Şubat 2018 ile 28 Şubat 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihlerden önce ya da sonra yapılan alışverişler Chip Para Kampanyası dahilinde olmayacaktır. Kampanyaya katılmanız için kampanyaya katıldığınız andan itibaren  Kampanya profilinin “Kampanyalarınız” bölümünde bu kampanyanın başlığı gözüküyor ise kampanyaya katıldığınız anlamına gelecektir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya hakkında herhangi bir problem ya da isteğiniz var ise Akbank 7/24 açık müşteri hizmetlerinden iletişme geçebilirsiniz.
  • Chip para kampanyası yalnızca mağaza satın alımlarında geçerlidir.
  • Kazanılan Chip Paralar 15 Mart 2018 tarihinde geri alınacaktır.
  • Kampanya kapsamında her müşteri bir defaya mahsus katılabilir. Yani kampanya kart bazlı değiş müşteri bazlıdır. Ve maksimum kampanya kapsamında 25 TL Chip Para kazanılabilir.
  • Kısa mesaj yolu ile kampanyaya katılmak için bankada kayıtlı cep telefonu numaranız üzerinden 4566’ya ” KIŞ” yazıp göndermeniz gerekiyor. Daha sonra kampanyaya katıldığınıza dair  SMS ile geri bildirim aldıktan sonra kampanya kapsamında harcama yapmaya başlayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.