Kampanya Bulucu

Axess’e özel Boyner’den 75 TL İndirim Çeki

Axess ve Boyner ortaklığında müşterilerine özel yeni bir kampanya geldi. Bu kampanya kapsamında 75 TL’ ye kadar Chip Para kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler Boyner ve YKM mağazalarından yapacakları 300 TL ya da daha üzeri alışverişte tamı tamına 75 TL değerinde indirim çeki kazanacaklar. Bununla da kalmayan Axess Boyner ve YKM alışverişlerinde 9 Taksit imkanını müşterilerine sunuyor. Kampanya kapsamında kazandığınız hediye çekini elektrikli ev aletleri harici ve kozmetik dışındaki tüm ürünlerde kullanabilirsiniz. Kampanya yalnızca ilk 300 TL ya da daha üzeri alışverişe özeldir. Yani kampanyadan bir kez faydalan müşteri ikinci defa kampanyadan faydalanamaz. Kampanya karta özel değil kişiye özeldir. İndirim çekli kampanya diğer şifreli kampanyalar ile birleştirilemez.

 • Hediye çekleri; Boyner/YKM Outletlerde,
 • Kelebek işaretli ürünlerde, toplu alımlarda,
 • boyner.com.tr’de, Boyner College ürünlerinde, elektrikli ev aletleri ve kozmetik kategorilerinde geçerli değildir.

Kampanyadan faydalanırken kazandığınız hediye çeki mağaza görevlisine göstermeyi unutmayın. Aksi taktirde kampanya kapsamında geçerli 75 TL indirim alışverişinize uygulanmak ve hediye çekleri yalnızca bir defa kullanılabilir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 29 Mayıs 2018 ile 6 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan faydalanan müşterilerin hediye çeklerini ise 29 Mayıs 2018 ile 7 Haziran 2018 tarihleri arasında kullanması gerekiyor. Hediye çekleri para iadesi olarak kullanılamaz.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya hakkında herhangi bir problem ya da isteğiniz var ise Akbank 7/24 açık müşteri hizmetlerinden iletişme geçebilirsiniz.
 • Kampanyaya dahil olacak kartlar; Axess, Wings, Free, Neo. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar puan kampanyasına dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen Chip para iade alınacaktır.
 • Kampanyaya kaydolmadan yapılan alışverişler kampanya kapsamında değildir.
 • Aynı gün, aynı iş yerinden yapılacak 300 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahildir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dahil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez.
 • Kampanyadan exi26 asıl ve ek kart ile beraber sanal kart sahiplerde faydalanamamaktadır.
 •  Hediye çekleri ile yapılan alışverişler dahilindeki ürünlerin iadesi halinde, çek bedeli iade edilen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılacaktır.
 • Hediye çeki ile yapılan alışveriş iade edildiği taktirde iade bedeli müşterinin kartına ya da nakit olarak transfer edilir.  Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.