Kampanya Bulucu

Axess’e özel Boyner’de 75 TL hediye çeki!

Axess ve Boyner ortaklığında müşterilerini sevindiren kampanya geldi. Bu kampanya ile beraber kampanya geçerlilik süresi boyunca Boyner ve YKM mağazalarından yapacağınız ve kampanya kuralları kapsamına giren 250 TL ya da daha üzeri alışverişinize tamı tamına 75 TL değerinde hediye çeki üstelik 9 taksit imkanı ile müşterilerine sunuluyor. Hediye çekleri 17  Temmuz’a kadar 300 TL ve üzeri elektrikli ev aletleri harici tüm alışverişlerde kullanılabilir. Kampanyaya Axess Mobil üzerinden katılabilirsiniz. Axess mobile sahip değilseniz,  Axess mobili indirmek için, Android  bir telefona sahip iseniz Google Play Store üzerindeki arama kutusuna Axess Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Uygulamayı içerisindeki gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sonra kazandığınız Chip paraları gözlemleyebilirsiniz. Eğer İOS işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz,  Apple Store  üzerindeki arama kutusuna Axess Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Axess Mobili indirdikten sonra hem bakiyeniz borçlarınız bir çok bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Chip Paralarım bölümünden Kampanya dahilinde ve daha önceden birikmiş tüm Chip Paraları gözlemleyebilirsiniz. Axess Mobili edindikten sonra kampanyalar kısmında yer alan “Axess’e özel Boyner’de 75 TL hediye çeki!”  kampanyasının altında bulunan “HEMEN KATIL” butonuna tıklamanız gerekiyor. Daha sonra bana özel bölümünde kampanyayı gözlemledikten sonra alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 10 Temmuz 2018  ile 16 Temmuz 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihlerden önce ya da sonra yapılan alışverişler İndirim  Kampanyası dahilinde olmayacaktır. Kampanyaya katılmanız için kampanyaya katıldığınız andan itibaren  Kampanya profilinin “Kampanyalarınız” bölümünde bu kampanyanın başlığı gözüküyor ise kampanyaya katıldığınız anlamına gelecektir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya hakkında herhangi bir problem ya da isteğiniz var ise Akbank 7/24 açık müşteri hizmetlerinden iletişme geçebilirsiniz.
  • 1 Ocak – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında, Boyner ve www.boyner.com.tr’de Axess’e özel 9 aya kadar taksit sunulur. Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir.
  • Ak bank yani Axess kredi kartı kampanya koşulları hakkında kampanyayı durdurma ve kampanyayı koşullarını değiştirme haklarını saklı tutar.
  • Hediye çekleri ile yapılan alışvernişler dahilindeki ürünlerin iadesi halinde, çek bedeli iade edilen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılacaktır. Çek kazanım ve kullanımında şifreli teklifler hariç olacaktır. Hediye Çeki karşılığı para iadesi yapılamaz.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.