Axess'e özel Beymen'de 700 TL indirim! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Axess’e özel Beymen’de 700 TL indirim!

Axess ve Beymen ortaklığında harika bir kampanya geldi. Bu kampanya geçerlilik süresi boyunca Beymen mağazalarından ya da Beymen.com’dan yapacağınız ilkbahar / yaz sezonundan 1500 TL ya da daha üzeri alışverişinize 200 TL, 4000 TL ya da daha üzeri alışverişinize ise 700 TL indirim üstelik tüm bu indirimlerin yanında ise 6 taksit imkanı sizleri bekliyor. Online alışverişler için indirim kodu ise AKBANK47

Not: Beymen.com’da kampanyadan faydalanmak için Sepetim alanında AKBANK47 indirim kodunun kupon kodu bölümüne girilmesi gerekmektedir. Kampanyaya konsiye, kozmetik ve indirim yasaklı ürünler dahil değildir. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez. İndirim firma tarafından uygulanmaktadır.

Axess Mobil ile kampanyaların tümünden haberdar olabilir ve kazandığınız Chip Paraları gözlemleyebilirsiniz.  Axess mobile sahip değilseniz,  Axess mobili indirmek için, Android bir telefona sahip iseniz Google Play Store üzerindeki arama kutusuna Axess Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Uygulamayı içerisindeki gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sonra kazandığınız Chip paraları gözlemleyebilirsiniz. Eğer İOS işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz,  Apple Store  üzerindeki arama kutusuna Axess Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Axess Mobili indirdikten sonra hem bakiyeniz borçlarınız bir çok bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Chip Paralarım bölümünden Kampanya dahilinde ve daha önceden birikmiş tüm Chip Paraları gözlemleyebilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 23  Mart 2018 ile 26 Mart 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihlerden önce ya da sonra yapılan alışverişler indirim  Kampanyası dahilinde olmayacaktır. Kampanyaya katılmanız için kampanyaya katıldığınız andan itibaren  Kampanya profilinin “Kampanyalarınız” bölümünde bu kampanyanın başlığı gözüküyor ise kampanyaya katıldığınız anlamına gelecektir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya hakkında herhangi bir problem ya da isteğiniz var ise Akbank 7/24 açık müşteri hizmetlerinden iletişme geçebilirsiniz.
  • İndirim  kampanyası yalnızca Beymen mağaza ve internet sitesi üzerindeki  satın alımlarda geçerlidir.
  • Kampanya kart bazlı değil müşteri bazlıdır. Yani her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilir.
  • Kampanyaya dahil olacak kartlar; Axess, Wings, Free, Neo. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar puan kampanyasına dahil değildir.
  • Kampanyaya kaydolmadan yapılan alışverişler kampanya kapsamında değildir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.