Kampanya Bulucu

Axess’e Özel Beymen Outlet’lerde 250 TL Hediye Çeki!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Axess’e Özel Beymen Outlet’lerde 250 TL Hediye Çeki!” kampanyası ile birlikte Axess’e özel olarak kampanya tarihleri içinde Beymen Outlet’lerde yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerden 250 TL hediye çeki kazanma fırsatını elde edersiniz! Üstelik buna ilave olarak altı taksit fırsatından da yararlanmak sizin elinizde!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Axess’e Özel Beymen Outlet’lerde 250 TL Hediye Çeki!” kampanyasına katılmak isteyen kişilerin 7 Şubat ve 28 Şubat 2017 tarihleri arasında Beymen Outlet mağazalarından 500 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için fazladan bir şey yapmanız gerek yoktur. Tek yapmanız gereken şey kampanya tarihleri içinde ve kampanya tarafından belirlenmiş olan kartları kullanarak Beymen Outlet mağazalarından 500 TL ve üzeri alışveriş yapmaktır.

Beymen Outlet Nerelerde Var?

Bu kampanya kapsamında alışveriş yapabileceğiniz Beymen Outlet mağazaları, İdealtepe, Otim, Viaport, Starcity ve Optimum’da bulunmaktadır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler Axess exi26, Wings, Axess ve Free asıl, ek ya da sanal kartlarını ve Bank’O Card Axess kartını kullanarak alışveriş yapabilir ve böylece bu kampanyadan faydalanarak hediye çeki kazanabilirler.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanya ile ilgili olarak belirtilmiş herhangi bir sınır yoktur.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanya kapsamında kazanabileceğiniz hediye çeklerini herhangi bir alt limit olmadan bir sonraki alışverişte kullanabilirsiniz. Bu kampanya 2016 yılı Sonbahar ve Kış ürünlerinde geçerli olup, indirim yasaklı ürünler ve konsinye ürünler haricinde geçerli olacaktır.

Bu kampanya diğer indirim ve kampanyalar ile birlikte kullanılamayacaktır.

1 Ocak ve 31 Aralık 2017 tarihleri içinde Beymen Outlet mağazalarından yapacağınız alışverişlerde 6 taksit kazanma fırsatınız bulunuyor. Yine aynı tarihler içinde Beymen resmi internet sitesi olan www.beymen.com sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerde ise 7 taksit kazanma fırsatı sizin elinizde!

Yasal mevzuat ile alakaları olarak belirlenmiş olan taksitlendirme detaylarına kampanya sayfasından ulaşabilirsiniz.

Akbank bu kampanya ile ilgili olan koşulların herhangi bir bölümünde ya da tamamında değişiklik yapma ya da fiili olarak haber verme gereği duymadan kampanyayı doğrudan durdurma haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.