Axess'e özel Beymen Club'da 300 TL indirim! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Axess’e özel Beymen Club’da 300 TL indirim!

Axess ve Beymen Club ortaklığında harika bir kampanya geldi. Bu kampanya geçerlilik süresi boyunca Beymen mağazalarından ya da Beymen.com’dan yapacağınız ilkbahar / yaz sezonundan 1500 TL ya da daha üzeri alışverişinize 300 TL indirim üstüne  6 taksit imkanı sizleri bekliyor. Online alışverişler için indirim kodu ise BCAKBANK300

Not: Axess’e özel 22 – 25 Mart 2018 tarihleri arasında Beymen Club mağazalarından ve beymenclub.com’dan 2018 İlkbahar/Yaz sezonundan yapılacak her 1.500 TL alışverişinize 300 TL indirim sunulmaktadır. Beymenclub.com’da kampanyadan faydalanmak için Sepetim alanında BCAKBANK300 indirim kodunun kupon kodu bölümüne girilmesi gerekmektedir. Kampanya diğer indirim veya kampanyalarla birleştirilemez. Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, fatura tutarı kadar iade makbuz fişi verilir veya aynı tutardaki ürünle değiştirilir. İade için fatura ile mağazalara gidilmesi gerekmektedir. İndirim firma tarafından uygulanmaktadır.

Axess Mobil ile kampanyaların tümünden haberdar olabilir ve kazandığınız Chip Paraları gözlemleyebilirsiniz.  Axess mobile sahip değilseniz,  Axess mobili indirmek için, Android bir telefona sahip iseniz Google Play Store üzerindeki arama kutusuna Axess Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Uygulamayı içerisindeki gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sonra kazandığınız Chip paraları gözlemleyebilirsiniz. Eğer İOS işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz,  Apple Store  üzerindeki arama kutusuna Axess Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Axess Mobili indirdikten sonra hem bakiyeniz borçlarınız bir çok bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Chip Paralarım bölümünden Kampanya dahilinde ve daha önceden birikmiş tüm Chip Paraları gözlemleyebilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 22  Mart 2018 ile 25 Mart 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihlerden önce ya da sonra yapılan alışverişler İndirim  Kampanyası dahilinde olmayacaktır.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya hakkında herhangi bir problem ya da isteğiniz var ise Akbank 7/24 açık müşteri hizmetlerinden iletişme geçebilirsiniz.
  • İndirim kampanyası yalnızca Beymen Club mağaza ve internet sitesi üzerindeki  satın alımlarda geçerlidir.
  • Kampanya kart bazlı değil müşteri bazlıdır. Yani her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilir.
  • Kampanyaya dahil olacak kartlar; Axess, Wings, Free, Neo. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar puan kampanyasına dahil değildir.
  • Kampanyaya kaydolmadan yapılan alışverişler kampanya kapsamında değildir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.