Kampanya Bulucu

Axess’e Mobil’den HoşGeldiniz Hediyesi

Axess Mobil’den Hoş Geldiniz Hediyesi 50 TL chip-para! kampanyası kapsamında Mobile gelen müşterilere 4 adet 100 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL chip para hediye edecek.  Axess Mobil’edinmek için Apple Store ya da Google Play üzerinden Axess Mobil yazarak indirebilirsiniz. Bununla beraber Axess.com üzerinden de uygulamayı edinmeniz mümkün. Bu kampanya kapsamında kazandığınız Chip parayı Axess ile anlaşmalı üye işyerlerinden ya da Alışveriş sitelerinde kullanabilirsiniz. Axess mobili indirdikten sonra mobil uygulama üzerinden giriş yapın. Daha sonra Kampanyalar bölümüne gelerek Axess’e Mobil’den HoşGeldiniz Hediyesi kampanyasına tıklayın. Karşınıza gelen sayfada “Heme Katıl” butonuna tıkladığınız zaman kampanyaya katılmış olacaksınız. Kampanyaya katılmadan önce yapılan alışverişler kampanya kapsamına dahil edilmeyecektir. Bu nedenle alışverişlerinize başlamadan önce kampanyaya katılarak daha kolay bir biçimde 50 TL Chip parayı kazanabilirsiniz.  Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez chip-para kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum Chip-para tutarı 50 TL’dir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

27 Ekim , 30 Kasım arasında yurt içi alışverişlerde yapılacak 4 adet 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Yurt dışı Alışveriş sitelerinden yapılan harcamalar kampanya kapsamında değildir.

Kampanya Kapsamındaki Kredi Kartları Hangileridir?

Kampanyadan yalnızca Axess bireysel kredi kartı sahipleri faydalanabilir.

Kampanyaya Hangi kredi kartları Dahil Değildir?

Wings kredi kartı, Free kredi kartı ya da Neo banka kartları , Ticari Kartlar, Ek kartlar ve Bank’O Cars Axess kampanyaya dahil değildir. Bu kartlara sahip müşteriler kampanyaya katılsalar dahi 50 TL değerinde Chip para kazanamayacaklardır.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Sanal kartlarla yapılan alışverişler kampanyaya dahildir. Ek Kart ile yapılan harcamalar asıl kredi kartına dahil edilecektir.
  • Kampanyaya yalnızca ülke içerisinde yapılan alışverişler dahildir.
  • Nakit olarak çekim yapılan işlemler, chip-para ile ödeme yapmak, Sosyal Güvenlik kurumu ödemeleri ya da anlık veya otomatik fatura ödemeleri, sigorta ödemeleri, havale, EFT, düzenli ödemeler dahil değildir.
  • Alınan üründe iade ya da değişim yapıldığında kazanılan chip para geri alınır.
  • Akbank  kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkına sahiptir
  • Bununla beraber kampanya koşullarını sağlayarak 50 TL değerinde chip para kazanan müşterilerin Chip paraları anında Kredi kartlarına yüklenecektir. Kartlarına Chip para yüklendiği andan itibaren 10 gün içerisinde Chip paraları kullanmayan müşterilerin Chip paraları geri alınacaktır. Bu müşterilerin Chip parayı geri isteme hakları yoktur.

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.