Axess'den Otomatik Ödeme Talimatlarınıza 100 TL Chip-Para | Kampanya Bulucu

Axess’den Otomatik Ödeme Talimatlarınıza 100 TL Chip-Para

Axess’den Otomatik Ödeme Talimatlarınıza 100 TL Chip-Para

Hem bankalar için, hem de müşteriler için oldukça iyi bir avantaj olan otomatik ödeme talimatı kampanyaları hem bankalara kazandırıyor. Hem de müşterilere. Ayrıca faturalarınızı takip etme derdinden de kurtuluyorsunuz. Üstelik şimdi Axess kampanyaları ile 100 TL’ye kadar Chip Para kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu kredi kartı kampanyası ile kampanya tarihleri arasında Axess kredi kartına ya da Akbank vadesiz mevduat hesabına otomatik ödeme talimatı veren müşteriler 1 yeni talimat için 15 TL, 3 yeni talimat için 50 TL ve 6 yeni talimat için 100 TL Chip Para kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya Axess, Free ve Axess exi26 kredi kartlarının katılımına açıktır. Bu kart sahipleri kampanyadan yararlanabilirler. Kampanya her kart için ücretsizdir. Kampanyaya katıldığınız için herhangi bir kesinti olmayacaktır. Kampanyaya katılım kayıt şartı ile zorunludur.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için talimatları vermeden önce kampanyaya kayıt olmanız gerekir. www.axess.com.tr adresinde ki kampanyanın ilan edildiği sayfada bulunan “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayarak ya da SMS göndererek kayıt olabilirsiniz.

SMS ile Nasıl Kayıt Olabilirim?

SMS ile kayıt olmak için banka sistemine kayıtlı olan cep telefonundan mesaj göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne FATURA yazıp 4566’ya göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajından sonra herhangi bir kanaldan talimatlarınızı vermeniz yeterli olacaktır. Kayıttan önce verilen talimatlar kampanya kapsamında sayılmayacaktır.

Bu Kampanaya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya sadece Kasım ayı içerisinde verilen talimatlarda geçerli olacaktır. 1 Kasım tarihinde başlaya bu kampanya 30 Kasım 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı sonra da talimatları vermelidir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ