Kampanya Bulucu

Axess Visa İle 30 TL İndirim Trendyol.com’da!

Axess’ten muhteşem bir kampanya daha! Axess’in son kampanyalarından biri olan ve Trendyol.com işbirliği ile ortaya çıkan bu kampanya kapsamında, Axess Visa kredi kartınızla Trendyol.com internet sitesinden yapacağınız alışverişinizden 30 TL indirim kazanabilirsiniz. Bu yazımızda, Visa kredi kartıyla kartınızla 30 TL indirim kazanabileceğiniz kampanya ile ilgili detaylara yer verdik.

Kampanya Detayları Nelerdir?

Öncelikle bu kampanya DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş (“Trendyol”) ve Visa Europe Service Inc. (“VISA”) tarafından düzenleniyor.

Bu kampanya 27.10.2017 tarihinde başlayan ve 31.10.2017 tarihine kadar devam eden bir kampanyadır.

Kampanya kapsamında trendyol.com internet sitesinden, bütün bireysel ve ticari Axess/ Wings Visa kredi kartıyla yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde 30 TL tutarında indirim kazanabilirsiniz.

Kampanyaya yalnızca kredi kartı sahipleri katılabilir. Visa banka kartı sahipleri bu kampanyadan yararlanamaz.

Kullanmaya hak kazandığınız indirim kodları 2 Kasım 2017 ile 17 Kasım 2017 tarihleri arasında geçerlidir ve trendyol.com internet sitesinde tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri harcamalarınızda kullanabilirsiniz.

İndirim kodunu, alışverişiniz bittikten sonra, ödeme sayfasında yer alan indirim kodu alanına girerek kullanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında kazandığınız indirim kodları, kampanyanın geçerli olduğu tarihler arasında kullanmadığınız durumda kullanıma kapatılacaktır, tekrar aktif hale getirilemez veya yeni bir indirim kodu ile değiştirilemez.

Kazandığınız indirimin, başka bir indirim kodu ve kampanya ile birleştirilmesi ve ya paraya çevrilmesi mümkün değildir.

Bu kampanya müşteri bazında bir kampanyadır. Bir müşteri yalnızca bir kez indirimden faydalanabilir. Önceki kart kaydetme kampanyalarından yararlanan kişiler, farklı bir visa kredi kartı kaydederek kampanyadan yeniden yararlanamazlar.

Kampanya www.trendyol.com internet sitesinde, mobil web sitesinde ve mobil uygulamasında geçerlidir.

Trendyol ve Visa şirketlerinin, önceden herhangi bir bildirimde bulunma zorunluluğu bulunmadan kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkı saklıdır.

Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.

Hizmeti trendyol.com internet sitesi sağlayacaktır. Hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek herhangi bir sorun veya aksaklıktan trendyol.com sorumludur.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isterseniz, yapmanız gereken şeyler çok kolay. Öncelikle, kampanyadan yararlanabilmeniz için  trendyol.com’da tüm bireysel ve ticari Axess/ Wings Visa kredi kartıyla yapılacak alışveriş sonrasında Visa kartının ilk kez kaydedilmesi gerekmektedir. Aynı zamanda, indirim kodunun geçerliliğini kaybetmemesi için Visa kredi kartlarının kayıtlı kalması gerekmektedir. İndirim kodu 1 Kasım tarihinde trendyol.com sitesinde kayıtlı üyelik hesabına yüklenecektir. Bu indirim kodu ile 30 TL indirimden yararlanabilirsiniz. İndirim kodu ile ilgili bilgilendirme, hak eden müşterilere kampanyanın bitiş tarihinden itibaren 3 gün içerisinde e-posta yoluyla yapılacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.