Kampanya Bulucu

Axess ve LezzetliÇiçek.com’dan İndirim

Sevgilier gününü yaklaşması ile beraber bir çok marka hediyelik eşyalarda indirime gitti. Bunlardan biri olan lezzetlicicek.com’da yeni kampanyası ile Axess ortaklığında müşterilerine %20 indirim sunacak. Kampanya geçerlilik dönemi boyunca Axess ile yapacağınız alışverişlerde %20 indirim sağlanacak. Kampanyadan faydalanmak için ödeme yapmadan önce kampanya kodu alanına A4B2HT kodunu girmeniz gerekiyor. Daha sonra sistem üzerinde ürün fiyatına %20 indirim sağlanacak. Kampanyadan faydalanmak için ödeme yapacağınız kartların Axess, Free, Wings, Neo, Ticari kartlar ile beraber bu kartların ek yada sanal kart olmasına dikkat etmeniz gerek. Kampanya yalnızca Sanal Pos işlemlerinde geçerlidir. Kampanyadan bir müşteri birden fazla kez faydalanabilir.

Kampanyada kapsamında BKM EXpress’e tanımlı kartlarda geçerli olacaktır. Kampanyalardan haberdar olmak için Axess Mobili indirebilirsiniz. Axess mobili indirmek için eğer Android bir telefona sahip iseniz Google Play Store üzerindeki arama kutusuna Axess Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Uygulamayı içerisindeki gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sonra kazandığınız Chip paraları gözlemleyebilirsiniz. Eğer İOS işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz,  Apple Store  üzerindeki arama kutusuna Axess Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Axess Mobili indirdikten sonra hem bakiyeniz borçlarınız bir çok bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Chip Paralarım bölümünden Kampanya dahilinde ve daha önceden birikmiş tüm Chip Paraları gözlemleyebilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 3 şubat 2018 ile 28 Şubat 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihler dışında ve kampanya kodu girilmeden yapılan alışverişler Axess kredi kartı ile yapılmış olsa dahi kampanya kapsamında olmayacaktır.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya hakkında herhangi bir problem ya da isteğiniz var ise Akbank 7/24 açık müşteri hizmetlerinden iletişme geçebilirsiniz.
  • Kampanyadan bir müşteri birden fazla kez faydalanabilir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez.
  • Kampanya kapsamında aldığınız üründe herhangi bir problem ile karşılaşırsanız lezzetlicicek.com müşteri hizmetleri ile iletişme geçebilirsiniz. Bunun için internet sayfasında yer alan müşteri iletişim forumunu ya da müşteri destek numarası üzerinden gerekli yardımları alabilirsiniz.
  • Kampanyalı kod ile yapılan  ödemeler sonunda ürün fiyatında düşülecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.