Kampanya Bulucu

Axess Üniversite Öğrencilerine Özel Chip-Para

 1. Axess “Üniversiteliysen şimdi Axess’li olmanın tam zamanı!” isimli bir kampanya başlattı. Bu kampanya kapsamında 2018’in ilk ayında yani ocak ayında ilk kez Axess sahibi olan üniversiteliler kazanıyor, Axess ile yapacakları ilk alışverişleri kadar chip-para kazanıyor, kazandıkları chip-para’larla bedava alışveriş yapıyor. Kampanyaya Katılmak için Axess Mobil uygulamayı indirmeniz gerekiyor.

Mobil uygulamayı indirmek için eğer Andorid bir cihaz için Google Play Store üzerindeki sol üst taraftaki büyüteç simgesine tıklayın. Bu simgeye tıkladıktan sonra karşınıza gelen arama kutucuğuna Axess Mobil yazın. Daha sonra karşınıza gelen indirme sayfasındaki yeşil ile belirtilmiş olan “indir” butonuna tıkladığınızda mobil uygulama eğer android 4.0 bir cihaza sahipseniz cep telefonunuza inecektir. Uygulamayı indirdikten sonra Açılan ekrandaki “Kart Başvurusu Yap” butonuna tıklayın. Öğrenci misiniz? sorusuna evet yanıtını verin ve kart başvurunuzu tamamlayın. Başvurusunu tamamlamayan müşteriler kampanyadan yararlanamayacaktır.

Web üzerinden başvurmak için Axess’in resmi sitesi üzerinde bulunan başvuru formu üzerinden gerekli bilgileri doldurarak kart başvurunuzu tamamlayın. Kart başvurusu yaparken “Meslek ve Adres Bilgileri” ekranında çalışma şekli olarak öğrenciyi seçmeniz gerekmektedir. Başvurusunu “öğrenci” seçimini yapmadan tamamlayan müşteriler kampanyadan yararlanamayacaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 20 Aralık 2017 ile 31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.  Bu tarihler dışında, öncesi ya da sonrasında yapılan başvurlar kampanya kapsamı içerisinde de değildir. Yeni Axess asıl kredi kartı sahibi olan üniversiteli öğrenciler için geçerlidir.

Kampanya Katılım koşulları Nelerdir?

 • Kampanyadan yalnızca öğrenci kimliği ya da belgesini başvuru esnasında beyan ederek Axess kredi kartı alan müşterilere özel olacaktır.
 • Yeni Axess’inizle yapacağınız ilk alışverişten sonra ilk alışverişiniz kadar Chip Para işlem yapılan karta yüklenecektir.
 • Kampanya kapsamında en fazla 50 Chip Para kazanılacaktır.
 • Bu kampanyadan yalnızca bir defa faydalanabilir.
 • İnternet yani online olarak yapılan alışverişler kampanya kapsamındadır.
 • Kampanya boyunca 50 TL Chip paraya ek olarak diğer kampanyalardan da chip para kazanabilirsiniz. Diğer Chip paralarla bu kampanyada kazandığınız chip paraları biriktirerek Axess üye iş yerlerinde harcayabilirsiniz.
 • Kampanya kapsamıda daha fazla bilgi almak için Akbank’ın 7 24 açık olan müşteri hizmetleri hattına başvurabilirsiniz.
 • Axess’in tüm hakları gizlidir.
 • Axess kapmanyayı durdurma ve kampanyada değişiklik yapma haklarını saklı tutar.
 • Hak edilen chip-paralar; iptal/iade işlemleri de dikkate alınarak, kullanılmaması durumunda 7. gün sonunda geri alınacaktır.
 • Kampanyaya nakit çekim işlemleri, SGK, fatura, vergi ödemeleri, sigorta ödemeleri, EFT, havale, düzenli ödemeler dahil değildir.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.