Kampanya Bulucu

Axess’ ten 55 TL Chip-para Kazanma Şansı

1 Haziran – 7 Temmuz arasında süreceği duyurulan kampanya, Axess ile yapılan 100 TL ve üzerinde restoran, market ve akaryakıt alışverişlerinde her gün için ayrı olmak üzere 11 TL Chip- para kazandırıyor. Toplamda 55 TL’ ye ulaşan Chip-para kazanma şansına isteyen tüm Axess sahipleri katılabiliyor.

Kampanyanın Avantajları

Kampanyadan faydalanmak isteyen Axess sahipleri, axess.com.tr adresindeki kampanyalar menüsünden, ilgili kampanyayı seçerek KAMPANYAYA KATIL linkine tıklamaları veya RAMAZAN yazarak 4566’ ya kısa mesaj göndermeleri gerekiyor. Bu işlem tamamlandıktan sonra, market, akaryakıt veya restoran harcamalarında kullanılan Axess kredi kartı, 100 TL ve üzeri harcama yapıldığında, her gün için 11 TL’ye kadar Chip-para kazandırıyor. 1 Haziran’ da başlayacak kampanya, Ramazan Bayramı tatili süresini kapsayarak, 7 Temmuz’ da son bulacak. Dolayısıyla kampanyanın bitim tarihi olan 7 Temmuz saat 23:59’ dan sonra yapılan harcamalar, kampanya kapsamına girmiyor.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kısa mesaj veya internet sitesi üzerinden gerekli işlemler yapıldıktan sonra, bireysel özellikli veya ticari Axess kredi kartlarının yanı sıra, Neo Banka kartları ile yapılan 100 TL ve üzeri restoran, akaryakıt ve marketlerin Axess işyerleri olmasına dikkat edilmesi gerekiyor. Axess üyesi işyerlerinden yapılan her 100 TL ve üzeri alışveriş sonrasında, her gün 11 TL’ ye kadar ve toplamda 55 TL Chip-para kazanılabiliyor. Kampanya kapsamında bireysel ve ticari olan Axess asıl kredi kartı, ek kart veya sanal kredi kartları ile Neo Banka kartlarıyla, toplamda en fazla 55 TL Chip-para kazanma şansı oluşturulmuş durumda.

Kampanya Hangi Şartlarda Geçerli?

Ramazan Bayramı tatili sırasında en yoğun kullanımların yapılacağı tahmin edilen sektörleri kapsayan bu kampanya ile, Axess kullanıcıları için avantajlı ve ekonomik bir tatil yapılması hedefleniyor. Tatil sırasında alınacak akaryakıt, market alışverişleri ve yanı sıra restoran harcamaları, bu sektörlerin en yoğun kullanılacak sektörler olmasından hareketle belirlenmiş. Akbank Axess kredi kartı sistemiyle, Axess üye işyerleri arasında iletişim kurarak, en yoğun sektörlerde tüketici ile satıcıların bir araya gelmesini hedefliyor.

Kampanya Kuralları

  • Axess kartların bireysel veya ticari olanları kampanya kapsamında Chip-para kazanabiliyor. Asıl, ek veya sanal kredi kartları ile Neo Banka kartlarıyla yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerde en fazla 55 TL Chip-para kazanılabiliyor.
  • Axess dışında Akbank free kredi kartı sahibi olanlar, FREE RAMAZAN yazarak, 4566’ ya kısa mesaj gönderdiklerinde, 2,9 TL karşılığında kampanyadan faydalanabiliyor ve 55 TL’ ye kadar Chip-para kazanma şansı elde ediyor.
  • Kampanya katılım, kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasının ardından, ilgili kartın kampanyaya katıldığının bildirildiği kısa mesajın tarafınıza ulaşmasından sonra gerçekleşiyor. Axess.com.tr veya kısa mesaj yoluyla kampanyaya katılan tüm kullanıcıların, onay mesajının gelmesini takip etmesi gerekiyor.
  • Kazanılan Chip-para’ lar Axess üye işyerlerinde, kazanıldıktan sonra 7 gün içerisinde kullanılabiliyor.
  • Axess ve Free kredi kartlarıyla, kampanya kapsamında yapılan alışverişlerin iptal edilmesi durumunda, kazanılan Chip-para’ larda iptal ediliyor.
  • Akbank’ ın diğer bir kredi kartı olan Wings kart ile yapılan alışverişler, nakit çekim işlemleri, Chip-para ile yapılmış alışverişler kampanya kapsamında ele alınmıyor. Wings kredi kartı sahipleri, kampanyadan yararlanamıyor.
  • Katılım için 4566’ ya gönderilen kısa mesajlar, mobil operatörler tarafından 0,65 TL KDV ve ÖİV dahil olarak ücretlendiriliyor.
  • Tüm bunların dışında alışverişin yapıldığı iş yerinin, Axess üye iş yeri sisteminde kayıtlı olduğu sektör bilgisinde yanlışlık olması, işyerinin sorumluluğunda oluyor ve Akbank bu konuda herhangi bir sorumluluk kabul etmiyor.
  • Akbank T.A.Ş kampanyayla ilgili değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma konusunda haklarını saklı tutuyor.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.