Kampanya Bulucu

Axess Nisan Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Kampanyası

Axess’in düzenli olarak her ay yapmış olduğu otomatik ödeme talimatı kampanyası Nisan ayı için de başladı. Şimdi Axess kampanyaları ile Axess kredi kartınız için vereceğiniz otomatik ödeme talimatlarından 100 TL’ye kadar Chip Para kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kartı kampanyası ile belirlenen kampanya tarihleri arasında Axess kredi kartınızdan 1 yeni ödeme talimatı vermiş olduğunuzda 15 TL Chip Para 3 yeni ödeme talimatına 30 TL Chip Para ve 6 ya da daha üzeri otomatik talimata da 100 TL Chip Para kazanabilirsiniz. Hem faturaları takip etmek zorunda kalmazsınız, hem de Chip Para kazanırsınız.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm bireysel Axess, Free ve Axess exi26 kredi kartlarında geçerlidir. Free kredi kartları için bu kampanyaya katılmak ücretsizdir. Kampanya ticari kredi kartlarda geçerli olmayacaktır. Ayrıca kampanya sadece Akbank’a ait kredi kartlarında geçerli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için ödeme talimatı vermeden önce kampanyaya kayıt olmanız gerekir. Kampanyaya kayıt olduktan sonra herhangi bir kanaldan düzenli ödenecek faturalarınız için otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Akbank şubelerinden, 444 25 25 Akbank telefon bankacılığından ya da Akbank Direkt İnternet şubesinden talimat verebilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için Akbank sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan katılım mesajı göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne FATURA yazıp, 4566’ya göndermiş olduğunuzda kampanya için kaydınız alınır. Gelen onay mesajından sonra talimatları vermeye başlayabilirsiniz.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacaktır?

Bu kampanya sadece Nisan ayı içerisinde geçerlidir. Bu nedenle kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler 1 Nisan ile 30 Nisan 2016 tarihleri arasında otomatik fatura ödeme talimatını vermelidir. Bu tarihler dışında vereceğiniz talimatlarda kampanya geçerli olmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.