Kampanya Bulucu

Axess MTV Ödemelerine Taksit Kampanyası

Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri geldiğinden dolayı kredi kartları bu ödemeye ilişkin birçok kampanya düzenledi. Yasal düzenleme gereği en fazla 3 taksit yapılan bu ödeme de kredi kartları da başka avantajları kullanarak MTV kampanyaları yapmaya başladı. Axess’den bunlardan bir tanesi.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Axess kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında MTV ödemesini Axess kredi kartını kullanarak yapan müşteriler, vade farksız, faizsiz ve ücretsiz olarak 3 taksit ile ödeyebiliyor. Üstelik ödeme için Axess’i tercih eden müşteriler Autowax’tan da belirli hizmetlerde %55’e kadar indirim kazanıyor.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya Axess, Free, Wings, Wings Business, Axess Business, Axess KOBİ ve Bank’O Card Axess kredi kartlarının tamamında geçerli olacaktır. Bunların dışında kalan kredi kartları ve banka kartları kampanyadan yararlanamaz. Ödeme işlemi tek çekim olarak yapılacak fakat kredi kartına 3 taksit olarak yansıyacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılım için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, SMS göndermenize vs. gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında www.gib.gov.tr adresinden, Akbank Direkt İnternet ve Mobil üzerinden, Akbank Telefon Şubesinden, Akbank ATM’lernden ya da şubelerden ödeme yapmış olduğunuzda kampanya otomatik olarak devreye girer.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Ocak tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 31 Ocak 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında ödemeyi yapmalılardır. Bu tarihler dışında yapılacak olan işlemlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Autowax İndirimi Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu Autowax kampanyaları, kampanya tarihleri arasında Axess kredi kartı ile MTV ödemesi yapan herkesin katılımına açık olacak. Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz indirimi de 30 Nisan 2016 tarihine kadar kullanılabilecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.