Kampanya Bulucu

Axess Mobil’e özel Watsons’da 20 TL chip-para!

Axess’ten 20 TL değerinde chip-para kazanma şansı, kampanya geçerlilik tarihleri süresi boyunca Watsons’tan yapacağınız 100 TL ya da daha üzeri alışverişlerde 20 TL chip hediye edilecek. Kazandığınız chip paraları 15 Şubat 2018 tarihine kadar Türkiye’deki tüm Watsons mağazalarında dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

Kampanyaya Katılmak için,

Kampanyaya Axess mobil üzerinden de katılabilirsiniz. Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil uygulamayı Android tabanlı bir cep telefonundan edinmek için GooglePlay üzerindeki arama kutucuğunu Axess Mobil yazarak indirmeniz gerekiyor. Daha sonra gerekli giriş adımlarını gerçekleştirin. Giriş işlemini yaptıktan sonra Kampanyalar bölümündeki “Axess Mobil’e özel Watsons’da 20 TL chip-para!” Kampanyasının altında bulunan “Katıl” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

İOS tabanlı bir telefondan uygulamayı edinmek için Apple Store üzerindeki arama kutucuğunu Axess Mobil yazarak indirmeniz gerekiyor. Daha sonra gerekli giriş adımlarını gerçekleştirin. Giriş işlemini yaptıktan sonra Kampanyalar bölümündeki “Axess Mobil’e özel Watsons’da 20 TL chip-para!”  Kampanyasının altında bulunan “Katıl” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Kampanya kapsamında kazandığınız Chip paraları görmek için,

Axess mobil kullanabilirsiniz. Axess mobili indirmek için eğer Android bir telefona sahip iseniz Google Play Store üzerindeki arama kutusuna Axess Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Uygulamayı içerisindeki gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sonra kazandığınız Chip paraları gözlemleyebilirsiniz. Eğer İOS işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz,  Apple Store  üzerindeki arama kutusuna Axess Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Uygulamayı içerisindeki gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sonra kazandığınız Chip paraları gözlemleyebilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 11 Ocak 2018 ile 31 Ocak 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler dışında yapılan alışverişler kampanya dahilinde olmayacaktır. Bununla beraber kampanyaya katılım gerçekleştirilmeden yapılan harcamalarda kampanya dahilinde değildir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kullanılmayan chip-para’lar 16 Şubat 2018 tarihinde geri alınacaktır.
  • Kampanya Watsons’un online mağazasından yapılan alışverişlerde geçerli değildir.
  • İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır.
  • Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya hakkında herhangi bir problem ya da isteğiniz var ise Akbank 7/24 açık müşteri hizmetlerinde yardım alabilirsiniz.
  • Kampanyadan en fazla bir defa faydalanabilirsiniz ve kampanya kapsamında en fazla 20 TL chip para kazanabilirsiniz.
  • Kampanyaya dahil olacak kartlar; Axess, Wings, Free, Neo. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar puan kampanyasına dahil değildir.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.