Kampanya Bulucu

Axess Mobil’e girenler iPhone X kazanma şansı yakalıyor!

10 iPhone X’dan birinin sahibi olmak isterseniz hemen Axess Mobil’e giriş yap, kampanya ekranından “Hemen Katıl” butonuna tıkla ve çekilişe katılma şansını yakalayabilirsiniz. Bununla beraber Axess Mobil’in sağladı avantajlardan faydalanmanız mümkün, Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde Mobil bankacılığın kullanılmasının teşvik edilmesi amacıyla Banka Hizmet tanıtımlarını da sağlayan; Axess Mobil uygulamasını ücretsiz indirip, müşteri numarası/TC Kimlik numarası veya kredi kartı numarası ve Akbank Direkt şifresi ile giriş yapıp, uygulama üzerinden iPhone X kampanya katılım butonunu tıklayan Akbank müşterileri ile Akbank Direkt Mobil uygulamasını ücretsiz indirip, bireysel sekmesini tıklayarak, müşteri numarası/TC Kimlik numarası veya kredi kartı numarası ve Akbank Direkt şifresi ile giriş yapıp, uygulama üzerinden iPhone X kampanya katılım butonunu tıklayan Akbank müşterileri çekilişe dahil edilecektir. Kampanyaya katılım Axess Mobil’den 1, Akbank Direkt Mobil’den 1 olmak üzere toplam 2 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.  Kampanyaya Axess Mobil üzerinden ücretsiz bir şekilde katılmak için, daha önceden Axess mobile sahip değilseniz,  Axess mobili indirmek için, Android bir telefona sahip iseniz Google Play Store üzerindeki arama kutusuna Axess Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Uygulamayı içerisindeki gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sonra kazandığınız Chip paraları gözlemleyebilirsiniz. Eğer İOS işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz,  Apple Store  üzerindeki arama kutusuna Axess Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Axess Mobili indirdikten sonra hem bakiyeniz borçlarınız bir çok bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Chip Paralarım bölümünden Kampanya dahilinde ve daha önceden birikmiş tüm Chip Paraları gözlemleyebilirsiniz. Axess Mobili edindikten sonra kampanyalar kısmında yer alan “Axess Mobil’e girenler iPhone X kazanma şansı yakalıyor!”  kampanyasının altında bulunan “HEMEN KATIL” butonuna tıklamanız gerekiyor.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 05  Mayıs  2018 ile 13 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihlerden önce ya da sonra yapılan girişiler çekiliş  Kampanyası dahilinde olmayacaktır. Kampanyaya katılmanız için kampanyaya katıldığınız andan itibaren  çekilşe katıldığınıza  dair bir bildirim alacaksınız.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya hakkında herhangi bir problem ya da isteğiniz var ise Akbank 7/24 açık müşteri hizmetlerinden iletişme geçebilirsiniz.
  • Kampanya hakkında problem, dilek ya da önerinizi Akbank müşteri danışman hattı ile görüşerek bildirebilirsiniz.
ETİKETLER: , ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.