Kampanya Bulucu

Axess Kredi Kartı’ndan Okul Harcamalarına Artı 5 Taksit

Axess kredi kartı, eğitim konusunda yapılan harcamalar size yük olmasın diye kredi kartının taksit özelliğine ek olarak +5 taksit daha sunuyor. Bu kredi kartı kampanyası ile eğitim harcamalarınızı daha rahat yapabileceksiniz. Axess kampanyaları için herhangi bir şart da gerekmiyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile belirlenen tarihler arasında yapmış olduğunuz eğitim harcamalarına +5 taksit imkanı sunuyor. Kampanyadan faydalanabilmek için alışverişin 2, 3 ya da 4 taksit ile yapılması gerekiyor. Bu taksit sayısına ek 5 taksit daha alabileceksiniz. Kampanyanın geçerli olabilmesi için Axess üye iş yerinden yapılması gerekir.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanyadan tüm Axess kredi kartları ve yan kuruluş kredi kartları yararlanabilir. Axess, Free, wings, Fish kredi kartlarının tamamı kampanya kapsamında geçerli olacaktır. Business ve ticari kredi kartları bu kampanya kapsamının dışındadır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanya için herhangi bir katılım işlemi ya da kampanyaya kayıt yaptırmanıza gerek yoktur. Axess üyesi iş yerlerinden, Axess özelliği olan POS cihazlarında ödeme yaptığınızda, otomatik olarak tüm eğitim sektöründe yapılan harcamalar kampanyaya dahil olacaktır. Herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok.

Bu Kampanyaya Katılım Ücretli Mi?

Bu kampanyaya katılım ücretsizdir. Herhangi bir bedel ya da ekstra bir sorumluluk gerekmez. Sadece Free kredi kartları için bu kampanyadan yararlanmak katılım başına 2,9 TL olarak ekstreye yansıtılır. Diğer kredi kartları için herhangi bir bedel yoktur.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya sadece Haziran Ayı içerisinde geçerli olacaktır. Yani 1 Haziran 2015 tarihinde başlayan bu taksit kampanyası 30 Haziran 2015 tarihinde sona erecektir. Bu tarih aralığı dışında yapılan alışverişlerde ekstra taksit imkanı olmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.