Axess Kredi Kartı'ndan Gülaylar'a özel Yüzde 10'a Varan İndirim | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Axess Kredi Kartı’ndan Gülaylar’a özel Yüzde 10’a Varan İndirim

Hem alışverişi, hem de hayatı daha kolay hale getiren Axess kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. Şimdi Gülaylar’dan altın ve pırlanta alımlarını Axess kredi kartı ile yaparsanız, toplam fiyat üzerinden hem indirim fırsatı, hem de ödeme kolaylığı fırsatı yakalayabilirsiniz.

Bu Kampanyanın İndirim Avantajları Nelerdir?

Bu Gülaylar kampanyaları ile Axess kredi kartı aracılığıyla alışveriş yapmış olduğunuzda indirim kazanıyorsunuz. Altın ürünlerinde toplam fiyat üzerinden %5 indirim kazanırken, pırlantalı mücevherlerde %10 indirimden yararlanabiliyorsunuz.

Bu Kampanyanın Ödemeye Yönelik Avantajları Nelerdir?

Bu kredi kartı kampanyası ile kuyum harcamalarınızı 2 taksite bölerseniz, Axess size bu ödemeleri 2 ay erteleme fırsatı sunuyor. Yapılan yasal düzenleme ile daha fazla taksit verilemeyeceği için, ödemeler ertelenerek bir kolaylık yaratılıyor.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya için belirlenen son alışveriş tarihi 31 Mayıs 2015 tarihidir. Mayıs ayı dışında yapılacak olan alışverişlerde bu kampanya geçerli olmayacaktır.

Kampanya Hangi Mağazalarda Geçerlidir?

Kampanya Gülaylar’a ait tüm mağaza ve satış noktalarında geçerli olacaktır. bu konuda kampanya açısından herhangi bir kısıtlama getirilmemiştir. Gülaylar dışında ki mağaza ve satış noktalarında bu kampanyadan yararlanabilme imkanınız olmayacaktır.

Bu kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyada herhangi bir kayıt ya da başvuru işlemi yapmanıza gerek yoktur. Direk olarak mağazadan alışveriş yaptığınızda, kredi kartının Axess olduğunu belirtirseniz indirim manüel olarak yapılacaktır.

Bu Kampanyaya katılım Ücretli Midir?

Free kartlar dışında ki tüm Axess kredi kartı kuruluşlarının bu kampanyaya katılımı ücretizdir. Free kartlar taksit erteleme ya da artı taksit kampanyalarından yararlanmış olduğunda bu işlem için 2,9 TL olarak ücretlendirilirler. Ayrıca bu kampanya ticari kredi kartlarının katılımına açık değildir. Sadec bireysel kredi kartları bu kampanyadan yararlanabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.