Axess Kredi Kartından 2 Kişiye Mini Cooper Hediye Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Axess Kredi Kartından 2 Kişiye Mini Cooper Hediye Kampanyası

Sadece kredi kartına başvuru yaparak Mini Cooper kazanmak ister misiniz? Şimdi Axess kampanyaları ile kredi kartı almak için başvuru yaptığınızda bir adet çekiliş hakkı kazanıyorsunuz. Üstelik bu Mini Cooper kampanyalarına hem yeni, hem de zaten bir kredi kartına sahip olanlar başvuru yaparak kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Hediye Nasıl Belirlenecek?

Kampanyanın ödülü olan Mini Cooper çekiliş usulü ile belirlenecek. Kredi kartına başvuru yapmış olduğunuzda ve bu başvuru onaylanmış olduğunda kampanyaya katılımınız gerçekleşir. Katılım her kredi kartı başvuru ve onayı için sadece bir çekiliş hakkı ile sınırlandırılır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

15 Mayıs 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 15 Temmuz 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihler arasında yapılan tüm kredi kartı başvuruları bu kampanyanın kapsamında değerlendirilir. Daha sonra yapılacak olan başvurular herhangi bir çekiliş hakkı kazandırmayacaktır.

Kredi Kartı Başvurusunu Nereden Yapmak Gerekir?

Kampanya kredi kartına başvuru yapılacak olan tüm kanallarda geçerli olacaktır. Tüm Akbank şubeleri, tüm ATM’ler, Akbank Direkt internet şubesi, www.kartfree.com, www.wingscard.com, www.axess.com.tr ve www.akbank.com internet sitelerinden yapılan başvuruların tamamı kampanya kapsamındadır.

Bu Kampanya Hangi Kredi Kartlarına Başvurularda Geçerlidir?

Kampanya tüm                Axess kredi kartları ve türlerinde geçerli olacaktır. Axess, Wings, Axess Business ve Free kredi kartlarının tamamı geçerlidir. Herhangi bir Axess kredi kartına sahip olsanız bile, başvuracağınız kredi kartları kampanyaya dahil olmanızı sağlayacaktır.

Kampanya İle İlgili Bilmem Gereken Ne Var?

Bu kampanya sadece MasterCard logosuna sahip kredi kartlarına başvurularda geçerlidir. Kampanyanın geçerli olabilmesi için çekilişin yapılığı sırada kredi kartının aktif olması gerekir. Ek kart başvuruları ya da sanal kart başvuruları bu kampanyanın dışındadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.