Kampanya Bulucu

Axess Kredi Kartı’nda 12 Taksit Kampanyası

Yapılan yasal düzenlemeler sonucunda kredi kartı ile yapılabilecek en fazla taksit sayısı 9 olarak belirlenmişti. Hiçbir kredi kartı ve alışveriş kategorisi bunun üzerine çıkamıyordu. Fakat esnetilen yasalar sayesinde Axess kampanyaları 12 aylık taksit kampanyası başlattı.

Bu Kampanyanın Avantajı nedir?

Bu kredi kartı kampanyası ile kampanya tarihleri arasında Axess kredi kartı sahipleri Eğitim, Öğretim ve beyaz eşya sektörlerinde 100 TL ya da daha üzeri miktarda ki harcamalarda 12 ay taksit imkanını kullanabilecek. Üstelik kampanya gereği herhangi bir vade farkı vs. ödemenize de gerek yok.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm Axess,Bank’O Card Axess, Wings ve Free kredi kartlarının katılımına açıktır. Üstelik kampanyadan sadece bireysel kredi kartları değil, aynı zamanda ticari kredi kartlar da yararlanabiliyor. Hem ek kartlar, hem de bağlı oldukları asıl kartları bu kampanyadan yararlanabilir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, SMS göndermenize ya da kampanya kodu vs. kullanmanıza gerek yok. Belirtilen sektörlerde faaliyet gösteren ve Axess üye işyeri olan işletmelerden kampanya tarihler arasında Axess kredi kartınız ile en az 100 TL’lik bir harcamayı 2 ile 6 taksit arasında almış olduğunuzda POS cihazı size +6 taksit teklifini sunacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenmiş olan son katılım tarihi 31 Aralık 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kampanyaya kayıt olmalıdır. Kampanya tarihinden sonra yapılan alışverişlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanyaya Katılım Ücretli Midir?

Kampanyaya katılımdan herhangi bir ücret ya da vade farkı gibi herhangi bir ödeme alınmayacaktır. Fakat Free kredi kartlarının bu kampanyadan yararlanması ücrete tabidir. Yararlanmış olduklarında 2,90 TL ekstreye yansıyacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.