Kampanya Bulucu

Axess Kredi Kartına Shell İstasyonlarında 20 TL Yakıt Hediye

Axess kredi kartını kullanan müşteriler, kampanyalar ile akaryakıt konusunda da daha avantajlı oluyorlar. Şimdi Axess kampanyaları ile Shell istasyonlarından yakıt alan müşteriler 20 TL hediye yakıt kazanma şansı yakalıyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kartı kampanyası ile anlaşmalı Shell istasyonlarından Axess kredi kartı ile farklı günlerde ve tek seferde 3 defa 100 TL ya da daha üzeri yakıt alımlarında 20 TL hediye yakıt kazanıyorlar. Üstelik kampanya ile kazanılan Chip-Paralar da hiç beklemeye gerek kalmadan, anında kredi kartının hesabına yansıyacak.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Shell kampanyalarından Axess, Neo, Wings, Axess Business, Neo Business, Wings Business, Kobi Axess, Bank’O Card Axess ve Free kredi kartı sahiplerinin tamamı faydalanabilir. Hem asıl kartlar, hem de ek kartlar kampanya kapsamının içerisindedir.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

20 Temmuz tarihinde başlayacak olan bu akaryakıt kampanyası 30 Ağustos 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin bu kampanya tarihleri arasında kampanyaya katılarak gerekli harcamaların tümünü yapmış olması gerekiyor.

Kampanya ile Kazandığım Hediye Yakıtı Nasıl Alacağım?

Axess üyesi Shell istasyonlarından yakıt harcaması yaparak kazanmış olduğunuz hediye yakıt, almaya hak kazandığınız an kredi kartınızın hesabına Chip-Para olarak yansıyacaktır. Bu Chip-Paralar ise yine sadece anlaşmalı Shell istasyonlarında yakıt alımı için kullanılabilecektir. Yüklenen Chip-Paralar 15 Eylül 2015 tarihine kadar mutlaka kullanılmalıdır. Kullanılmayan Chip-Paralar otomatik olarak silinecektir.

Bu Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Kişi bazlı olarak başlayan bu kampanyada herkes eşit koşullarda ve sadece bir defa yararlanabilecek. Birden fazla kredi kartınız olsa da kampanyaya sadece bir defa katılabilme hakkınız olacak ve dolayısı ile bir kişi bu kampanyadan en fazla 20 TL hediye yakıt kazanabilecek.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.