Kampanya Bulucu

Axess Kredi Kartı Sahiplerine Trendyol’da Geçerli 25 TL’lik Hediye Çeki

Nakit olarak yapılan alışverişlerin bir kazanç sağlamadığı düşünülürse, kredi kartı ile yapılan harcamalar hem puan, hem indirim hem de diğer fırsatları ile oldukça kazançlı olduğunu söyleyebiliriz. Yine buna benzer bir kampanya Axess kredi kartı ile geldi. Şimdi Axess Kampanyaları ile trendyol.com adresinde geçerli olan 25 TL’lik hediye çeki kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kartı kampanyası ile www.trendyol.com internet sitesine giriş yapıp, kartınızı kayıt ettirip ve alışveriş yapmış olduğunuz zaman, 25 TL’lik hediye çekini kazanmış oluyorsunuz. Bir daha ki alışverişinizde hem hediye çekini kullanabilir, hem de tek tık ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Trendyol kampanyalarından tüm Axess Visa kredi kartı sahipleri yararlanabilir. Kampanya için herhangi bir kayıt işlemi yapılmasına gerek yoktur. Kartın Hızlı Alışveriş Profili’ne eklenmesi ve bir defa alışveriş yapılması kampanyaya katılımınız açısından yeterlidir.

Hediye Çekini Nasıl Alacağım?

Hediye çekini almaya hak kazanmış olduğunuz zaman, kayıt olurken girmiş olduğunuz mail adresine hediye çekinin kodu gönderilecektir. 15 Temmuz 2015 tarihinde gönderilecek olan bu hediye çeklerini 31 Temmuz 2015 tarihine kadar kullanmanız gerekir. Hediye çekleri sadece 75 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabilecektir.

Kampanyaya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

1 Haziran 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 30 Haziran 2015 tarihine kadar geçerli olacaktır. Kampanyadan faydalanmak isteyenler bu tarihler arasında kartını profiline kayıt etmeli ve bir defa alışveriş yapmalılardır. Hediye çekinin kullanımı ise 15 Temmuz ile 31 Temmuz 2015 tarihleri arasında olacaktır. Bu tarihlerde kullanılmayan hediye çekleri otomatik olarak silinecektir.

Hediye Çekini Nasıl Kullanabilirim?

75 TL ve üzerinde ki bir harcama da ödeme sayfasına gelmiş olduğunuzda “promosyon kodu” alanına hediye çekinizin kodunu girip uygularsanız toplam fiyat üzerinden 25 TL indirim uygulayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.