Kampanya Bulucu

Axess Kredi Kartı ile Ankara’da Yapacağınız Alışverişlerde Araba Kazanma Şansı

Kredi kartınız ile alışveriş yaparken puan, taksit ya da avantaj kazanmanın yanında şimdi bir de araba kazanabilirsiniz. Axess kampanyaları ile Ankara ili içerisinde bulunan herhangi bir yerden yapacağınız 50 TL ve üzeri alışverişlerde 5 arabadan birini kazanma şansı yakalarsınız.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile kampanya tarihleri arasında Axess kredi kartı ya da belirlenen bankaların banka kartları ile 50 Tl ve katlarında yaptığınız Ankara içerisinde ki alışverişlerde 1 adet çekiliş hakkı kazanırsınız. Yaptığınız alışverişin tutarına göre her 50 TL için bir adet ve katlarında da aynı oranda çekiliş hakkı kazanmaya devam ederseniz. Yapılacak çekiliş ile de 1 kişi 2015 model BMW i8 kazanırken, 4 kişi de 2015 model Jeep Renegalde otomobil kazanabilir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu BMW kampanyalarından bireysel Axess kredi kartı olan ya da belirlenen bankalara ait banka kartlarına sahip olan herkes katılabilir. Yapılan harcamanın geçerli olabilmesi için Ankara il ve ilçe sınırları içerisinde belirlenen kartlar aracılığı ile yapılması şarttır.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanız ya da mesaj göndermenize gerek yoktur. Sadece belirlenen kartlar ile Ankara içerisinde kart ile satış yapan herhangi bir yerden en az 50 TL’lik alışveriş yapmanız yeterli olacaktır. Kampanya akaryakıt, sigara, alkol , vergi ödemeleri, harç ve cezalar dışında ki tüm harcamalarda da geçerli olacaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

29 ağustos ile 13 Eylül 2015 tarihleri arasında yapmış olduğunuz alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilecektir. Kampanyanın çekilişi ise 7 ekim 2015 tarihinde saat 10:00’da halkın katılımına açık olarak ve noter huzurunda yapılacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.