Kampanya Bulucu

Axess Kasım’da Fatura Talimatlarına 100 TL Chip Para

Kasım ayına özel fatura talimatlarına 100 TL Chip Para hediye edilecek. Axess müşterilerine özel yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya kapsamında 100 TL’ye varan Chip Para kazanabilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak için cep telefonunuzun kısa mesaj kısmından FATURAC yazarak 4566′ ya göndermeniz gerekiyor. Bu işlemi bankada kayıtlı cep telefonu numaranız üzerinden gerçekleştirmelisiniz. 1 yeni fatura talimatına 15 TL Chip Para, 3 yeni fatura talimatına 50 TL Chip Para, 6 ya da daha üzeri yeni fatura talimatınıza ise 100 TL Chip Para kazanabilirsiniz. Talimatları Akbank Direk internet şubesi, 444 25 25 Akbank telefon şubesinden ya da Akbank şubeleri üzerinden verebilirsiniz. Bu kampanya kapsamında kazandığınız Chip Paraları dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Anlaşmalı üye iş yerlerinde Chip paraları, para olarak kullanabilirsiniz. Bu paraları bitiş gününe kadar istediğiniz gibi biriktirmeniz mümkün ancak Chip Paraların son kullanım tarihleri bitişine kadar kullanmadığınız taktirde geri alınacaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 1 Kasım 2017 ile 30 Kasım 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler dışında kampanyadan faydalanamayacaktır.

Kampanya Hangi Kartlarda Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak için Axess Kredi kartı üzerinden otomatik ödeme talimati yapmanız gerekiyor.

Kampanya Katılım Detayları Nelerdir?

  • Axess, Axess, exi26 ya da free asıl kredi kartı ile katılım gerçekleştirilmelidir. Bu katılım 1-30 Kasım 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya kart bazlı değil müşteri bazlıdır. Her müşteri kampanyadan maksimum olarak 100 TL Chip Para kazanabilir.
  • Kampanya kapsamında Axess, Axess exi26 ya da Free kartlarınız ile otamatik ödeme talimatı vereceğiniz  1 yeni fatura için 15 TL den başlayarak katlanarak devam eder.
  • Kampanya yalnızca kasım ayında geçerlidir. Kredi kartı tek kredi kartından faydalanılabilir.
  • Kampanya kapsamında kazanacağınız ödül ve chip paralar 2 Aralık tarihinde kartınıza Chip Para olarak yüklenecektir.
  • Kampanya yalnızca yeni vereceğiniz otomatik ödeme talimatlarında geçerlidir. Hazırda bulunan otamatik ödemeleri iptal edip tekrardan otamatik ödeme talimatı veren müşteriler kampanya kapsamıda değerlendirilmeyecektir.
  • Hesaptan verilen talimatlar kampanya dahilinde değildir.
  • Kampanya ödül kazanıp 6 ay içerisinde otamatik ödeme talimatını iptal etmeniz durumunda Chip Para geri alınacaktır.
  • Cep telefonu (Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Mobil (Avea), Teknosa Mobil ve POCELL) faturaları ve Superonline faturalarınızdan faiz alınmayacaktır.
ETİKETLER: , ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.