Axess Kart'tan Hızlıal.com'a Özel 100 TL'ye Kadar Chip-Para | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Axess Kart’tan Hızlıal.com’a Özel 100 TL’ye Kadar Chip-Para

Axess kampanyaları, alışverişi cazip hale getirecek bir kredi kartı kampanyası daha başlattı. Hızlıal kampanyaları ile ortak yürütülen bu kampanyada www.hizlial.com adresinden Axess kredi kartı ile 500 TL ve üzeri alışverişlere 50 TL Chip-Para kazanabilirken, 1.500 TL ve daha üzeri harcamalarda 100 TL Chip-Para kazanabilme imkanınız bulunuyor.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan Axess kredi kartı sahibi ve www.hizlial.com adresine üye olan kullanıcılar yararlanabilir. Kampanya için herhangi bir kayıt yaptırmaya gerek yok. Direk olarak internet sitesine girip, alışverişi yapmış olduğunuzda direk olarak Chip-Parayı kazanabileceksiniz.

Bu Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Müşteri bazlı olarak başlayan bu kampanyada, kaç kredi kartına sahip olursa olsun, herkes sadece bir defa yararlanabilir. Yani bu kampanya ile her kişi en fazla 100 TL Chip Para Kazanabilir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

16 Nisan 2015 tarihinde başlamış olan bu kampanya 30 Nisan 2015 tarihine kadar devam edecek. Fakat kampanyayı başlatan firmalardan biri bu kampanyayı iptal etme hakkını kendisinde saklı tutar.

Kazandığım Chip-Paraları Ne Zaman Alabilirim?

Almaya hak kazandığınız Chip-Paralar aynı gün kartınıza yansıyacaktır. Karta yansıyan Chip-Paralar 15 Mayıs 2015 tarihine kadar geçerli olacak. Bu tarihe kadar kullanılmayan Chip-Paralar otomatik olarak silinecektir.

Kazandığım Chip-Parayı İstediğim gibi kullanabilir Miyim?

Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz Chip-Paralar, normal Chip-Para olarak kartınıza yansıyacağı için, istediğiniz gibi, istediğiniz mağazada kullanabilirsiniz. Bu konuda müşteriye herhangi bir kısıtlama yapılmayacaktır.

Kampanyadan Yararlanırken Taksit İmkanından Da Yararlanabilir Miyim?

Kampanyadan hem peşin, hem de taksitli alışverişler yararlanabilecek. Fakat yasal mevzuat gereği normal alışverişlerde en fazla 9 taksit olabilme şansı var. Bu durum kuyum harcamalarında 4 taksit ve diğer harcama türlerinde değişiklik gösterebiliyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.