Kampanya Bulucu

Axess Kart’ınızla Şimdi Alın, Mart’da Ödeyin

Axess Kart yılbaşı alışverişlerini kolaylıkla yapabilmeniz için bir kampanya başlattı. Bu kampanyaya katılmış olduğunuzda, şimdi yapacağınız taksitli alışverişin taksitlerini Mart ayında ödemeye başlıyorsunuz.

Kampanya sadece 100 TL ve daha üzerinde ki taksitli alışverişlerde geçerlidir. Bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız, alışverişi yapmadan kampanyaya katılım mesajı göndermelisiniz. Katılım mesajı için telefonların mesaj bölümüne MART yazarak 4566’ya göndermeniz yeterlidir. Size gelecek olan onay mesajı ile alışverişe başlayabilirsiniz. Kampanyaya uyumluluk sadece 2 ile 6 taksit arasında olanlar için geçerli olacak. Bu taksit erteleme kampanyasının amacı yılbaşı alışverişi olacağı için geçerli olacağı son tarih 31 Aralık 2014. Kampanyaya ticari kartlar ve Free Kart dışında ki kartlar dahildir. Yasalar engel olduğu için iletişim, kuyumculuk, akaryakıt, yemek gibi sektörlerde kampanya uygulanamıyor. Ayrıca hediye çeki ve promosyon kampanyaları ile bu kampanya birleştirilemez. Bunların yanında yapacağınız ödemeler ve faturalar bu kampanya kapsamının dışındadır.

Axess Mart'da Öde

Axess Taksit Erteleme Kampanyasının detayları şu şekilde:

  • Erteleme kampanyası; 4 Kasım-31 Aralık tarihleri arasında Axess işyerlerinde yapılacak 100TL ve üzeri 2-6 taksitli alışverişleriniz için geçerlidir.
  • Kampanyadan faydalanmaya başlamak için ilk harcamadan önce MART yazarak 4566’ya SMS gönderebilirsiniz.
  • Kampanyadan Axess, Fish, Wings ve Axess exi-26 asıl ve asıl kartınıza bağlı ek kartlarınız ile yaptığınız harcamalardan faydalanabilirsiniz. Free kart ve ticari kartlarla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Yasal mevzuat gereği, kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyum, telekomünikasyon, yemek, gıda ve akaryakıt harcamalarında, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında erteleme uygulanamaz. Taksit ve erteleme ay sayısı 9 ayı geçemez.
  • Akbank kanallarından yapacağınız fatura ve vergi ödemeleri kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanyaya asıl kart sahibinin Akbank’ta iletişim numarası olarak kayıtlı cep telefonundan 1 kez SMS gönderilerek kayıt olunması yeterlidir. SMS tutarı KDV ve ÖİV dahil olmak üzere; Turkcell aboneleri için 0,65 TL, Avea aboneleri için 0,60 TL, Vodafone aboneleri için 0,65 TL olarak ücretlendirilir.
  • Kampanya katılım kısa mesajının Akbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Akbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra kampanyadan faydalanılabilir.
  • Kampanyadan çıkmak için IPTAL MART yazıp 4566’ya sms gönderebilirsiniz. Gönderilen sms’den sonra yapılan harcamalara erteleme yapılmaz.
  • Alışverişin gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.