Axess Kartınız ile Şimdi Harcayın, 2016'da Ödemeye Başlayın | Kampanya Bulucu

Axess Kartınız ile Şimdi Harcayın, 2016’da Ödemeye Başlayın

Axess Kartınız ile Şimdi Harcayın, 2016’da Ödemeye Başlayın

Kışın kendini hissettirmesi, yapılacak kış hazırlıklarını ve doğal olarak harcamaları da arttırdı. Bir de yeni yıla girerken bu harcamalar oldukça fazlalaşacak. Axess, bu durumda sıkışmayın diye şimdi harcayıp 2016 yılında ödemeye başlayacağınız bir imkan sunuyor size.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Şimdi Axess kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında 50 TL ya da daha üzeri harcamalarınızda alışverişin taksitlerini ödemeye 2016 yılının ocak ayında başlayabilirsiniz. Üstelik kampanya hem peşin alımlarda, hem de 2 ile 7 arası taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kartı kampanyasından tüm bireysel Axess, Axess exi-26 ve Wings kredi kartları bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanya hem asıl kartlarda, hem de ek kartlarda geçerli olacaktır. Ticari kredi kartları ve Free kredi kartları bu kampanyadan yararlanamazlar.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanabilmeniz için ilk olarak alışveriş yapmadan önce kampanyaya kayıt yaptırmanız gerekiyor. Kayıt yaptıktan sonra Axess üye iş yerlerinden 50 TL ya da daha üzerinde bir tutarda alışveriş yapmış olduğunuzda peşin ya da 2 ile 7 taksit arasında ise ödemeye 2016 yılının Ocak ayında başlayabiliyorsunuz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya sadece Kasım ayına özel olarak başlatılmış bir kampanyadır. Bu nedenle 1 kasım tarihinde başlayan bu kampanya için son gün 30 Kasım 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da alışverişi yapmalıdır.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan mesaj göndermeniz gerekmektedir. Telefonunuzun mesaj bölümüne OCAK yazıp 4566’yagöndermeniz yeterlidir. Gelen onay mesajından sonra alışverişinizi yaparak kampanyaya katılabilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ