Kampanya Bulucu

Axess Karta Özel Beko’da +5 Taksit ve 2 Ay Erteleme

Axess kredi kartı , beyaz eşya ya da ev elektroniği eşyası alacakları sevindirecek bir kampanya başlattı. Beko mağazalarında geçerli olacak olan bu kampanya da ödemeyi Axess kartınızla yaparsanız, normal taksitin üzerine ek olarak 5 taksit daha koyabileceksiniz. Üstelik taksitleri 2 ay erteleterek, daha sonra ödemeye başlayabilirsiniz.

Kampanya normal taksit sayısına göre değişiklik gösterecektir. 2 taksitli alışverişlerde artı 5 taksit ve 2 ay erteleme, 3 taksitli işlemlerde sadece artı 6 taksit ve 4 taksitli alışveriş için ise sadece artı 5 taksit olacaktır. Kampanya 28 Şubat 2015 tarihine kadar geçerli olabilecek. Kampanyadan tüm Axess kart sahipleri, Free kart sahipleri, Wings, Bank O’Card, Fish ve Carrefour Axess kart sahipleri yararlanabilecek. Sadece Free kartlarda bir detay bulunuyor; bu kart sahipleri kampanyadan yararlanmış olduğu zaman il ekstreye 2,90 TL kampanya katılım bedeli yansıyacaktır.

Axess Beko Kampanyası

Axess Beko Kampanyasının Detayları şu şekildedir:

• Kampanya 1 Ocak – 28 Şubat 2015 tarihleri arasında kampanyaya dahil olan Beko Mağazalarında, vade farksız 2 taksitli işlemler için +5 taksit ve 2 ay erteleme, 3 taksitli işlemler için +6 taksit ve 4 taksitli işlemler için +5 taksit şeklindedir.
• Kampanyadan Axess, Wings, Fish, Carrefour Axess, Bank O’Card Axess ve Free sahipleri yararlanabilir.
• Free için Artı Taksit/ Erteleme kampanyasına katılım ücreti işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
• Kampanyaya Ticari Kartlar dahil değildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.