Kampanya Bulucu

Axess Kart’a BKM Express Aracılığı ile Ciceksepeti.com’da %30 İndirim

Kredi kartı kullanmanın pratik yollarından biri olan BKM Express, hem kredi kartı kampanyası olarak, hem de kendi kampanyasını düzenleyerek ekstra avantaj sağlıyor. Şimdi Axess kampanyaları ile ve BKM aracılığı ile ÇiçekSepeti’nden indirimli yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu BKM Express kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında www.ciceksepeti.com’dan yapacağınız alışverişleri BKM Express aracılığı ile Axess kredi kartından yaparsanız %30’a kadar çıkabilen indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Çiçek Sepeti kampanyalarından bireysel Axess kredi kartına sahip olan müşterilerin tamamı yararlanabilir Axess ailesi diğer kredi kartları da bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanyanın geçerli olabilmesi için kredi kartının BKM Express uygulamasına tanıtmak gerekir. Ödemeyi de bu uygulama aracılığı ile yapmak gerekecektir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

20 Ağustos tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 20 Kasım 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin bu tarihler arasında www.ciceksepeti.com internet sitesinden alışverişin yapılmış olması gerekir.

Kampanya Hangi Ürünlerde Ne Kadar İndirim Sağlar?

Bu kampanya internet sitesinde bulunan tüm ürünlerde geçerlidir. Fakat ürünlerin türlerine göre farklı indirim oranları olacaktır. Çiçek, kurabiye, çikolata, kek ve diğer ürünlerde %15 indirim sağlarken, seçili olan ürünlerde bu indirim oranı %30 olacaktır. Seçili ürünlerin üzerinde indirim oranı bulunur. Fakat zaten indirimli olan ürünler kampanya kapsamının dışındadır.

Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Bu kampanyadan bir müşteri istediği kadar yararlanabilir. Kampanya konusunda herhangi bir sınırlama yapılmamıştır. Hem BKM, hem Çiçek Sepeti, hem de Axess bu kampanyanın koşularını değiştirme ya da kampanyayı bitirme hakkını saklı tutar. Bu kampanya BKM Express’e üye olan diğer bankaların kampanyaları ile birleştirilebilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.