Kampanya Bulucu

Axess ile Yurtdışı Alışverişlerinize 50 TL Chip Para

Yurt içerisinde hemen tüm yerlerden yapacağınız alışverişlerde puan kazanarak kredi kartı ile alışveriş yapmanın avantajını yaşayabiliyorsunuz. Artık bunu yurt dışında da yapabileceksiniz. Çünkü şimdi Axess kampanyaları ile yurtdışından yapacağınız alışverişlerde 50 TL Chip Para kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kartı kampanyası ile kampanya tarihleri arasında Axess kredi kartınız ile yurtdışından yapacağınız her 100 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL Chip Para kazanabilirsiniz. Farklı günlerde yapacağınız alışverişlerle bu kampanyadan 50 TL’ye kadar Chip Para kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya Axess, Axess Platinum, Axess Gold ve Axess exi26 kredi kartlarının hepsinde geçerlidir. Üstelik hem asıl kartlar, hem de bu asıl kartlara bağlı olan ek kartlar kampanyaya katılabilir. Bu kartlar dışında ki kartlar ve ticari kredi kartları bu kampanyadan yararlanamazlar.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için alışveriş yapmadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekir. Kayıt olduktan sonra yurtdışında yapacağınız tüm 100 TL ve üzeri alışverişler kampanyaya dahil olacaktır. Kampanyadan yararlanmak için illa üye işyeri olma zorunluluğu yoktur. Bu kart ile alışveriş yapmanız yeterli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Kayıt olabilirim?

Bu kampanyaya kayıt olmak için www.axess.com.tr adresinde ki kampanyanın bulunduğu sayfada ki “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklamanız ya da banka sistemine kayıtlı cep telefonundan mesaj göndermek gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne GEZ yazıp 4566’ya göndermeniz yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 31 Aralık 2016’dır. Bu kampanyadan yararlanmak için kampanya tarihleri arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da alışveriş yapılmalıdır. Kampanya tarihinden sonra yapılan alışverişler kampanyaya dahil olmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.