Kampanya Bulucu

Axess İle Yurt Dışı Alışverişine İstanbul’da Havalimanı Transferi Ücretsiz!

Axess’in son zamanlardaki en iyi kampanyalarından biri olan havalimanı transfer kampanyası sık sık uçaklarda seyahat eden kullanıcılar için kaçınılmaz bir fırsat. Bu yazımızda da, Axess ile yurt dışında yaptığınız alışverişlerde havalimanı transferinden ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz kampanya ile ilgili ayrıntılara yer verdik.

Kampanyanın Detayları Nelerdir?

Bu kampanya 15.08.2017 ve 31.10.2017 tarihleri arasında geçerli olan bir kampanyadır.

Kampanya kapsamında, kampanyanın geçerli olduğu tarihler arasında, axess mastercard kredi kartınız ile yurt dışında yapacağınız 250$, 250€ ve 875 TL ve üzeri harcamalarda İstanbul Secure Drive’ın hizmet alanı içindeki bölgelerde geçerli olmak üzere havalimanı özel transferinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Bu ücretler, kur 1 dolar=3.5 TL üzerinden hesaplanmıştır.

Bu alışverişin tek seferde yapılması gerekmektedir.

Kampanya sayesinde bu hizmetten, İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen havalimanlarında gidiş ve dönüşlerinizde ücretsiz olarak yararlanma imkanına sahipsiniz. Bu kampanya tek yön transfer için geçerlidir ve kapasitenin uygunluğuna göre rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Tek yön transfer hakkı tek kullanımlık bir haktır ve 19 Temmuz 2017 tarihine kadar kullanabilir.

Alışverişinizi yaptığınız kart üzerinde yer alan isim ile rezervasyonunuzu yaptırdığınızda verdiğiniz yolcu ismi aynı olmalıdır.

Kampanya kapsamında kazandığınız hakkınızı bir başkasına devredemezsiniz. Eğer böyle bir işlem tespit edilirse yaptırdığınız rezervasyon iptal edilir.

Bu kampanyadan en fazla 1000 kişi yararlanabilir ve bir müşteri en fazla iki kere yararlanabilir.

Eğer siz isterseniz misafirlerinizle birlikte transferden faydalanabilirsiniz.

Rezervasyonunuzu uçuş saatinizde 6 saat öncesine kadar yaptırmanız gerekmektedir, ancak uçuş saatinden 4 saat öncesine kadar değişiklik yapabilirsiniz.

Eğer, uçağınız rötar yaparsa Secure Drive aracı alanda bekletir ancak rötar 3 saati aşarsa aracı bekletme zorunluluğu yoktur. Böyle bir durumda uygun ilk araçla hizmeti vereceğini taahhüt eder.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan yararlanmak için öncelikle yaptığınız alışverişin slip belgesinin fotoğrafı ile birlikte kart sahibinin adını soyadını  yazarak [email protected] mail adresine e-posta ile göndermelisiniz. Bu mailin gönderilmesi için son gün 15 Aralık 2017 tarihidir. Maili bu tarihe kadar göndermeniz gerekmektedir. Size secure drive tarafından üç gün içerisinde bir kampanya kodu gelecektir. Bu kod sayesinde ücretsiz rezervasyon yaptırabilirsiniz. Eğer rezervasyonunuzu internetten yapacaksanız, size gönderilen kodu www.securedrive.com.tr internet sitesinde yer alan kampanya kodu alanına yazmanız halinde hizmetten yararlanabilirsiniz. İnternetten değil de çağrı merkezi aracılığıyla rezervasyon yaptıracaksanız, bu kodu sizinle ilgilenen görevliye iletmeniz gerekmektedir. Rezervasyonunuzu yaptırırken adresinizin servis alanında olup olmadığı belirtilecektir. Gönderdiğiniz fotoğrafta slipte yer alan bütün bilgilerin okunur şekilde olması gerekmektedir. Bu slip olmadan kampanyaya katılamazsınız. Eğer rezervasyonunuzu alışverişinizi yapmadan yapmışsanız, hizmet bedelini ödersiniz ancak slibinizi gönderdiğinizde ödediğiniz para 1-4 iş günü içinde geri iade edilir. Ancak paranızı geri iade alabilmeniz için, rezervasyonunuzu yaptığınız kart ile yurt dışı harcamanızı yaptığınız kart aynı olmalıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.