Kampanya Bulucu

Axess ile Tatilsepeti’nde 2.000 TL’lik Harcamaya 100 TL Chip Para!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Axess ile Tatilsepeti’nde 2.000 TL’lik Harcamaya 100 TL Chip Para!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak Tatilsepeti.com sitesi üzerinden tüm yurt içi otel, cruise, tur, tüm yurt dışı otel, tur ve detay sayfasında yer alan “100 TL Chip Para İmkanı” ibaresi bulunan ürünler arasından tek seferde yapacağınız 2.000 TL ve üzeri yapacağınız alışverişleri taksitli bir şekilde ya da tek seferde ödemeniz halinde 100 TL değerinde Chip Para fırsatından yararlanma şansını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin 2 Haziran ve 16 Haziran 2017 tarihleri arasında Tatilsepeti.com sitesi üzerinden alışveriş yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen Axess müşterilerinin kampanya kapsamında herhangi bir tutarda harcama yapmadan önce Akbank sisteminde kayıtlı olan ve kampanya kapsamında kullanılacak olan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarası üzerinden TATİL yazdıktan sonra 4566 numarasına kısa mesaj göndermesi gerekir. Kampanyaya katılım gönderilecek olan kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasının ve ardından Akbank tarafından bu kişilere kayıt olundu bilgisini içeren mesajın gönderilmesi ile gerçekleşmiş olur. Kampanyaya asıl kart sahibi olan kişinin sahip olduğu cep telefonu numarası üzerinden atılacak tek bir mesaj ile katılmak mümkün olup bu kısa mesaj özel iletişim vergisi ve katma değer vergisi de dahil olmak üzere hangi GSM operatörü kullanılırsa kullanılsın 0,65 TL olarak ücretlendirilir. Kampanyaya katılmak için kısa mesaj ile kayıt yapılması zorunlu olup, kısa mesaj ile kampanyaya dahil olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanyaya dahil edilmeyecek ve bu kişiler kampanya kapsamında herhangi bir tutarda Chip Para kazanamayacaktır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Axess, Wings, exi26, Free, Neo ya da Troy kartlarından birini kullanarak alışveriş yapması gerekir.

Kazandığım Chip Para’lar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kampanya kapsamında kazanılma fırsatı olan 100 TL değerinde Chip Para 2.000 TL ve üzeri taksitli ya da peşin işlemlerin ardından anında asıl karta yüklenecektir.

 

Kazandığım Chip Para’ları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kampanyadan kazanılmış olan Chip Para’lar karta yüklenildiği andan itibaren 23 Haziran 2017 tarihine dek tüm Axess üyesi iş yerlerinde kullanılabilecektir. Bu tarihe dek kullanılmamış olan tüm Chip Para’lar kartınızdan kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde 24 Haziran 2017 tarihinde tamamen geri alınacaktır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş olduğu için kart sahiplerinin kampanyadan en fazla bir defalığa mahsus olmak üzere yararlanması mümkün kılınmıştır. Bu nedenle de kart sahiplerinin asıl ve / veya ek kartları ile yapacakları harcamalar doğrultusunda kampanya kapsamında kazanabilecekleri en yüksek Chip Para değeri 100 TL ile sınırlandırılmış bulunmaktadır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanyaya tüm yurt içi otel, cruise, tur ve tüm yurt dışı otel ve turları dahil edilmiş olup kampanyaya dahil edilmiş olan tüm fırsatları detay sayfasında yer alan “100 TL Chip Para İmkanı” ibaresi yer alan ürünlerde görebilirsiniz.

Chip Para kullanılarak yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin iadesi ya da iptali gerçekleştiği takdirde Chip Para kazanımı da iptal olur.

Kampanyaya Bank o’card Axess ve Business kartlar ile yapılacak olan alışverişler dahil edilmemiştir.

Akbank ve Tatilsepeti.com önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan önce kampanya kapsamında belirlemiş oldukları şartların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.