Kampanya Bulucu

Axess ile Şubat’ta Fatura Talimatlarına 100 TL Chip Para!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Axess ile Şubat’ta Fatura Talimatlarına 100 TL Chip Para!” kampanyası ile birlikte Axess iel vereceğiniz yeni otomatik fatura ödeme talimatlarında 100 TL’ye varan değerlerde Chip Para kazanma fırsatını yakalarsınız! Bunun için kampanyaya katılım gerçekleştirmeli ve kampanya tarihleri içinde otomatik fatura ödeme talimatı vermeniz gerekmektedir. Bir yeni fatura için 15 TL, üç yeni fatura için 50 TL ve 6 ve daha fazla fatura için tamı tamına 100 TL değerinde Chip Para kazanma fırsatı sizin elinizde!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Axess ile Şubat’ta Fatura Talimatlarına 100 TL Chip Para!” kampanyasına katılmak isteyen kişilerin 1 Şubat ve 28 Şubat tarihleri arasında yeni otomatik fatura ödeme talimatı vermesi gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin öncelikle “FATURAC” yazdıktan sonra 4566’ya kısa mesaj göndermesi gerekmektedir. Bu işlemin ardından otomatik fatura talimatı vermek isteyen kişilerin Akbank Direkt İnternet Şubelerini, Akbank Telefon Şubesi olan 444 25 25 numarasını ya da Akbank Şubelerini kullanması gerekmektedir. Kampanya koşullarında belirtilmiş olan otomatik fatura ödeme talimatı verme sayısına göre Chip Para kazanırsınız!

Ayrıca bu kampanyaya katılmak isteyen kişiler kampanya sayfasında yer alan “KAMPANYAYA KATIL” butonuna basarak da bu kampanyadan faydalanabilirler.

Kampanya kapsamında gönderilecek olan kısa mesajlar için verilecek olan ücret her operatör için katma değer vergisi ile birlikte özel iletişim vergisi de dahil olmak üzere 0,65 TL olarak belirlenmiş durumdadır.

Kazandığım Chip Paralar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Bu kampanya ile birlikte kazanacağınız Chip Paralar 1 Mart 2017 tarihine kadar kartınıza yüklenecektir.

Kazandığım Chip Paraları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Bu kampanyadan kazanmış olduğunuz Chip Paraları altı ay içinde otomatik fatura ödeme talimatları iptal ettiğiniz taktirde kaybedersiniz.

Otomatik Fatura Ödeme Talimatları Yeni Mi Olmalıdır?

Bu kampanya sadece yeni vereceğiniz otomatik fatura ödeme talimatları için geçerlidir. Kredi kartı üzerinden otomatik fatura ödeme talimatını veren daha sonra iptal edip bir kez daha aynı talimatı vermek isteyen ya da banka hesabına tanımlı olan fatura ödeme talimatını iptal eden ve kredi kartı üzerinden otomatik fatura ödeme talimatı vermek isteyen kişiler bu kampanyadan faydalanamayacaktır.

Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Verilen Faturalar Ödenmezse Ne olur?

Axess kredi kartı ile otomatik fatura ödeme talimatı verilmiş olan faturalar, faturanın ödeme gününden itibaren ödeme yapılana dek kaynak kullanımı destekleme fonu ve banka sigorta muameleleri vergisi hariç olmak üzere aylık net olarak yüzde 1,84 oranında faiz oranı günlük olarak uygulanmaya başlar.

Ekstre asgari borcunuzu son ödeme tarihine kadar kısmi olarak öder ya da hiç ödemezseniz, fatura ödenme tarihinden son ödeme tarihine dek fatura faiz oranı işleyecektir. Bununla birlikte son ödeme tarihinden borç kapanana kadar da ödenmemiş olan asgari ücret üzerinden faiz oranı işletilecektir. Ayrıca asgari tutarı aşan kısım üzerinden de fatura faiz oranı işletilecektir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanya kapsamında verilecek olan otomatik fatura ödeme talimatları ile birlikte en fazla 100 TL değerinde Chip Para kazanma şansına sahipsiniz!

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Axess, Free ya da Axess exi26 asıl kartlarını kampanya tarihleri içinde kullanması gerekmektedir.

Eğer bu kampanya kapsamında kullanacağınız birden fazla kart bulunuyorsa vereceğiniz otomatik fatura ödeme talimatlarından en az birini Free ya da Axess kartlarını kullanarak vermeniz gerekmektedir.

Akbank bu kampanya ile ilgili olan koşulların herhangi bir bölümünde ya da tamamında değişiklik yapma ve bu kampanyayı önceden haber vermeye gerek duymadan durdurma hakkını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.