Kampanya Bulucu

Axess ile Shell’de 4 Kez 75 TL Harcamaya 30 TL Chip Para!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Axess ile Shell’de 4 Kez 75 TL Harcamaya 30 TL Chip Para!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak Axess üyesi iş yeri olan anlaşmalı Shell istasyonlarına giderek farklı günlerde ve tek seferde Akbank POS cihazı üzerinden yapılacak olan 4 adet 75 TL ve üzeri otogaz harcamalarında yine aynı şekilde Axess üyesi iş yeri olan anlaşmalı Shell istasyonlarından yapılacak olan otogaz ya da akaryakıt alışverişinde geçerli olacak olan toplamda 30 TL değerinde Chip Para kazanma fırsatını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 15 Haziran ve 15 Temmuz 2017 tarihleri arasında Axess üyesi iş yeri olan anlaşmalı Shell istasyonlarından alışveriş yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin kampanya kapsamında herhangi bir miktarda harcamam yapmadan önce kampanya kapsamında kullanılacak olan kredi ya da banka kartının bağlı olduğu ve Akbank sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden bir defa SHELL yazdıktan sonra 4566’ya kısa mesaj göndermesi gerekir. Kampanyaya katılmak için gönderilecek olan her bir kısa mesaj için kullanılmakta olan GSM operatörüne bakılmaksızın katma değer vergisi ve özel iletişim vergisi dahil olmak üzere 0,65 TL tutarında kısa mesaj ücreti alınır. Kampanyaya kısa mesaj yolunu kullanarak katılmayan kişiler tarafından yapılacak olan kart harcamaları kampanyaya dahil değildir. Bununla birlikte dilerseniz Axess resmi internet sitesinde yer alan ilgili kampanya sayfasında girerek Kampanyaya Katıl butonuna basabilir ve cep telefonu numaranız ile birlikte güvenlik kodu bilgilerini girerdikten sonra “Kayıt Ol” seçeneğine basıp kampanyaya ücretsiz bir şekilde dahil olabilirsiniz.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya Axess, Free, Axess Business, Wings Business, Wings, Neo Business, Neo ve Kobi Axess kartları ile yapılacak olan alışverişler dahil edilmiştir.

Kazandığım Chip Para’lar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kampanya koşullarını yerine getirerek yapmış olduğunuz 4. otogaz ya da akaryakıt alışverişin ödemesi bittiği anda Chip Para kampanya kapsamında alışveriş yapmış olduğunuz kredi ya da banka kartına yüklenecektir.

Kazandığım Chip Para’ları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kazanmış olduğunuz Chip Para’ları 22 Temmuz 2017 tarihine dek Axess üyesi iş yeri olan anlaşmalı Shell istasyonlarından Akbank POS Cihazlarını kullanarak otogaz ya da akaryakıt alışverişinde kullanmanız gerekir. Kullanılmamış olan Chip Paralar 23 Temmuz 2017 tarihinde kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde kartınızdan geri alınır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş olduğu için her bir müşteri asıl ve ek kartlarını kullanarak yapacakları harcamalar doğrultusunda kampanyadan en fazla bir defa yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 30 TL değerinde Chip Para elde edebilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Aynı gün içerisinde yapılacak olan 75 TL ve üzeri harcamalardan yalnızca ilki kampanyaya dahil edilecektir.

Bir müşteri asıl ve ek kartlarını kullanarak yapacağı alışverişler ile kampanyadan yalnızca bir defa faydalanabilir.

Hali hazırda kart içerisinde yer alan Chip Para kullanımları kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan otogaz ya da akaryakıt alışverişlerinin iadesi ya da iptali gerçekleştiği takdirde Chip Para kazanımı da iptal olur.

Kampanya kapsamında yapılacak olan tüm işlemlerin Axess üyesi iş yeri olan anlaşmalı Shell istasyonlarına gidilerek Akbank POS cihazı üzerinden yapılması gerekir.

Kampanya ile ilgili olarak detaylı bilgilere Shell ve Axess resmi internet sayfaları üzerinden ulaşmanız mümkündür.

Akbank ve Shell önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan önce kampanya kapsamında belirlemiş oldukları şartların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.