Kampanya Bulucu

Axess İle Sahibinden.com Alışverişlerinde 100 TL Chip-para!

Axess’ten muhteşem bir kampanya daha! Axess kullanıcıları için farklı farklı alanlarda çok çeşitli kampanyalar geliştirilmektedir. Bu nedenle her müşteriye hitap eden, geniş bir kampanya yelpazesi bulunmaktadır. Bu seferki kampanya ise Sahibinden.com internet sitesi ile ortaklaşa geliştirdikleri bir kampanyadır. Bu kampana sayesinde 100 TL’ye varan chip-paralar kazanabilirsiniz. Axess kartınız ile Sahibinden.com sitesinden yaptığınız alışveriş için size chip-para kazandıran kampanyanın detayları aşağıdaki yazımızda.

Kampanya Detayları Nelerdir?

Bu kampanya 1.10.2017 tarihinde başlayıp, 31.10.2017 tarihinde sona erecek olan bir kampanyadır.

Kampanya kapsamında, kampanyanın geçerli olduğu tarihler arasında, sahibinden.com internet sitesinden Güvenli e-Ticaret ilanlarında  yapacağınız 500-999,99 TL arasındaki harcamalara 50 TL chip-para, 1000 TL ve üzeri harcamalarda ise 100 TL chip-para kazanabilirsiniz.

Kampanyaya katılabilmeniz için, alışverişinizin tek seferde yapılması gerekmektedir.

Bu  kampanya müşteri bazında geçerli olan bir kampanyadır. Bir müşteri en fazla bir kez kampanyaya katılabilir ve bir müşterinin kampanya kapsamında en fazla 100 TL chip-para kazanabilir.

Kampanya kapsamında kazandığınız chip-para’ları 15.11.2017 tarihine kadar kullanabilirsiniz. Eğer chip-paralarınızı bu tarihe kadar kullanmazsanız, kazandığınız chip-paralar 16 Kasım 2017 tarihinde geri alınacaktır.

Bu kampanyadan, Axess kart, Wings kart, Free kart, Neo kart ve sanal kart sahipleri faydalanabilir.

Kampanya, tek seferde yapılacak 500 TL üzeri alışverişlerde geçerlidir.

Kampanyaya, ticari kartlar ve Bank’O Card Axess dahil değildir.

Kazandığınız chip-para’ları aynı gün kartınızda görebilirsiniz.

Kampanya kapsamına “Takı, Mücevher ve Altın” kategorisinde yapılan alışverişler ile kontör alışverişleri dahil değildir.

Kampanya devam ettiği sürece, kampanya koşularının sağlandığı ilk alışverişinizde chip-para kazanabilirsiniz.

Eğer alışverişinizi iptal veya iade ederseniz kazandığınız chip-paralar geri alınacaktır. Eğer chip-paralarınızı kullandıysanız, kullandığınız miktar, chip-paraların yüklendiği kartın ekstresine borç olarak yansıtılacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Eğer bu kampanyaya katılmak isterseniz, yapmanız gerekenler çok kolay. Öncelikler kampanyaya katılmak istediğinizi belirten bir mesaj göndermeniz gerekmektedir. Bunun için, “SAHİBİNDEN” yazıp 4566’ya kısa mesaj gönderebilirsiniz. Bu kısa mesajın kampanyaya katılmak isteyen asıl kart sahibinin Akbank iletişim sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarasından gönderilmesi gerekmektedir. Kısa mesajın bir kez gönderilmesi gerekmektedir. Gönderdiğiniz kısa mesaj, Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil, 0,65TL olarak ücretlendirilir. Kısa mesaj yöntemiyle birlikte Axess’in resmi internet sitesine bulunan ve ilgili kampanyanın detaylarının anlatıldığı ilan sayfasında yer alan “Kampanyaya Katıl” butonu ile de kampanyaya katılmanız mümkündür. Kampanyaya katıl butonuna tıkladıktan sonra doldurmanız gereken cep telefonu numarası alanına Akbank’ın iletişim sisteminde bulunan cep telefonu numaranızı girmeniz önemlidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.