Kampanya Bulucu

Axess ile Petlas’da +4 Taksit İmkanı!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Axess ile Petlas’da +4 Taksit İmkanı!” kampanyasından faydalanmak isteyen kişiler kampanya bitimine dek Axess üye iş yeri olan Petlas bayilerinden kampanya kapsamında belirtilmiş olan kartlarından birini kullanarak 100 TL ve üzeri alışveriş yapması ve vade farksız bir şekilde 2 ila 8 taksit arasında işlem gerçekleştirmesi gerekmektedir. Böylece Axess’e özel ilave 4 taksit fırsatından yararlanma şansını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin 30 Nisan 2017 tarihine dek Axess üyesi olan Petlas bayisi iş yerlerine giderek 100 TL ve üzeri vade farksız 2 ila 8 taksit arasında işlem yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin herhangi bir ek işlem yapmasına gerek yoktur. Bununla birlikte Free kart ile kampanyaya katılacak olan kişilerin ilave olarak tek seferliğe mahsus olmak üzere 2,9 TL tutarında ücret ödemesi gerekir. bu tutar ilk ekstreye yansıtılır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında koşulların yerine getirilmesi ile birlikte kazanılabilecek en yüksek taksit sayısı 12 ile sınırlandırılmış bulunmaktadır.

Kampanyaya katılacak olan kişilerin bu kampanya bitene dek diğer kampanyalara katılıp Chip Para kazanması mümkün olmayacaktır.

Kampanyadan yararlanmak için Axess, Bank O’Card Axess, Free ve Wings kartlarını kullanmanız mümkündür.

Kampanya sadece Axess üyesi iş yeri olan Petlas bayilerinde geçerli olacaktır.

Kampanyadan yararlanabilmek için 100 TL ve üzeri vade farksız bir şekilde 2 ila 8 taksit arasında işlem yapmanız gerekmektedir.

Yasal mevzuat gereği hizmet ya da mal alımı sonrası belirli tutarlarda ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi ya da ödemenin ertelenmesi gibi durumlarda kredi kartı ile yapılabilecek taksitlendirme üst sınırı 12 ay ile sınırlandırılmış bulunmaktadır. Bu nedenle de kampanyaya ait sınır buradan gelmektedir.

Kampanyaya ticari kartlar da dahil edilmiştir.

Akbank ve Petlas bu kampanya ile ilgili olarak belirlemiş olduğu şartların herhangi bir bölümünü ya da tamamını önceden haber verme gereği duymadan değiştirme ya da bu kampanyayı tamamen durdurma haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.