Kampanya Bulucu

Axess ile OPET’te 4 Kez 100 TL’ye 40 TL Chip-para!

Axess kullanıcılarına özel Opet/Sunpet istasyonlarından yapacakları akaryakıt ve otogaz harcamalarından kazanabilecekleri 40 TL chip-para kampanyası! Bu kampanya sürekli, yolda olan, seyahat eden veya herhangi bir sebepten ötürü 15 gün içerisinde 4 kez 100 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alan Axess kullanıcıları için kaçınılmaz bir fırsat. Bu yazımızda, Axess ile Opet’in işbirliği ile ortaya çıkan bu avantajlı kampanyadan bahsettik.

Kampanya Detayları Nelerdir?

Bu kampanya 1 Ekim 2017 tarihinde başladı be 15 Ekim 2017 tarihine kadar devam edecek.

Kampanya kapsamında, kampanyaya katılım tarihleri arasında Axess üyesi Opet/Sunpet istasyonlarında, farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız dördüncü 100 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz harcamalarından 40 TL chip-para kazanabilirsiniz.

Kazandığınız chip-paraları yine Opet/Sunpet istasyonlarında kullanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında işlemlerin Axess üye işyeri Opet/ Sunpet istasyonlarındaki Akbank Axess pos cihazı üzerinden yapılması gerekmektedir.

Eğer akaryakıt ve otogaz alımlarınızı kampanyaya katılmayan istasyonlardan yaparsanız, siz de kampanyaya katılamazsınız. Kampanyaya katılan istasyonları Akbank’ın resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.

Bu kampanya müşteri bazındadır. Bİ müşteri kampanyaya en fazla bir kez katılabilir ve en fazla 40 TL chip-para kazanabilir.

Kampanya kapsamında kazanılmış chip-paralar kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değildir.

İptal ettiğiniz işlemlerde kazandığınız chip-paralar da geri alınır.

Kazandığınız chip-paraları, 22 Ekim 2017 tarihine kadar kampanyaya katılan tüm Axess üyesi Opet/ Sunpet istasyonlarında yapılacak akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanabilirsiniz.

Kullanmadığınız chip-paralar 23 Ekim 2017 tarihinde silinecektir.

Aynı gün içinde yaptığınız ikinci 100 TL ve üzeri alışveriş kampanya kapsamında değildir.

Bu kampanyadan Axess, Axess Business, Free, Wings, Wings Business, Neo, Neo Business, Kobi Axess asıl ve Ek kartlarının kullanıcıları faydalanabilir. Bank’o Card Axess kart sahiplerinin kampanyaya katılması mümkün değildir.

Kampanya koşullarına uygun her bir işlemden sonra; yapılan işlemin kaçıncı geçerli işlem olduğu bilgisi müşteri slip nüshasında belirtilir ve kampanyaya kayıt için kullanılan cep telefonuna kısa mesaj gönderilerek müşteriye bilgilendirme yapılır. Eğer kısa mesaj gelmemesi ve müşteri slibinde bu bilginin yer almaması durumunda 444 25 25 numaralı çağrı merkezini arayarak kampanya şartlarına uyum sağlanıp sağlanmadığı veya yapılan işlemin kaçıncı geçerli işlem olduğuna ilişkin bilgi almanız mümkündür.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanmak isterseniz, ilk yapacağınız işlem harcama yapmadan önce kısa mesaj ile kayıt olmaktır. Bunun için, asıl kart sahibinin Akbank iletişim sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından “OPET”yazıp 4566’ya kısa mesaj gönderebilirsiniz. Bu kısa mesajın bir kez gönderilmesi yeterlidir. Kısa mesaj ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmez. Katılım için gönderilen kısa mesajlar; tüm operatörler tarafından 0,65 TL olarak ücretlendirilir. Kayıt olduktan sonra aynı gün içinde yapılan 100 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.