Kampanya Bulucu

Axess ile Nisan’da Fatura Talimatlarına 100 TL Chip Para!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Axess ile Nisan’da Fatura Talimatlarına 100 TL Chip Para!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde Axess, Free ve Axess exi26 kartlarından en az birini kullanarak vereceğiniz otomatik ödeme talimatlarında toplamda 100 TL değerinde Chip Para kazanma şansını elde edersiniz! Bunun için tek yapmanız gereken şey Nisan ayı için otomatik fatura talimatı vermek olacaktır. Nisan ayı içinde otomatik fatura talimatı verdiğiniz 1 yeni otomatik fatura talimatı için 15 TL, 3 yeni otomatik fatura talimatı için 50 TL ve 6 ya da daha üzeri otomatik fatura talimatı için tamı tamına 100 TL değerinde Chip Para kazanırsınız!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Free, Axess exi26 ve Axess kartlarını kullanarak 1 Nisan ve 30 Nisan 2017 tarihleri arasında otomatik fatura talimatı vermesi gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin 30 Nisan 2017 tarihine dek kampanya sayfasında yer alan “KAMPANYAYA KATIL” butonuna basması ya da FATURAAC yazdıktan sonra 4566 numarasına kısa mesaj göndermesi gerekmektedir. Kampanyaya katılım gönderilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşması ve Akbank tarafından mesajı gönderen kişiye kayıt oldunuz bilgi mesajını göndermesiyle başlayacaktır.

Daha sonra ise yapmanız gereken şey faturala ödemeleri için otomatik fatura talimatı vermek olacaktır. Bu da 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi, Akbank Direkt İnternet ya da Akbank şubelerine giderek yapabileceğiniz bir işlemdir.

Kampanyaya katılabilmek için göndermiş olduğunuz kısa mesajlar için tüm GSM operatörleri tarafından katma değer vergisi ve özel iletişim vergisi dahil olmak üzere 0,65 TL ücret alınacaktır.

Kazandığım Chip Paralar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz Chip Paralar 2 Mayıs 2017 tarihinin olduğu haftaya dek kampanyaya katılmış olduğunuz karta Chip Para olarak yüklenecektir.

Kazandığım Chip Paraları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kampanyadan Chip Para kazanan kişilerin otomatik fatura talimatlarını 6 aylık dönem içinde iptal etmesi halinde kazanmış olduğu Chip Para’lar geri alınacaktır.

Otomatik Fatura Ödeme Talimatları Yeni Mi Olmalıdır?

Kampanya kapsamında verilecek olan otomatik fatura ödeme talimatlarının yeni olması gerekmektedir. Kredi kartından verilen otomatik fatura ödeme talimatının daha sonra iptal edilip bir kez daha talimat verilmesi halinde ya da banka hesabına tanımlanmış olan bir fatura talimatını iptal ettikten sonra kredi kartınızdan aynı fatura için talimat vermeniz gibi durumlara kampanyadan Chip Para kazanmanız mümkün olmayacaktır.

Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Verilen Faturalar Ödenmezse Ne Olur?

Kampanya kapsamında Axess kartınız ile vermiş olduğunuz otomatik fatura talimatları, faturanın son ödeme tarihinden başlayarak ödeme yapıldığı ana dek banka sigorta muamele vergisi ve kredi kaynak destekleme fonu hariç olmak üzere aylık net olarak % 1,84 faiz oranıyla günlük bir şekilde faiz işleyecektir.

Ekstre asgari borcunun fatura son ödeme tarihine dek hiç ödenmemiş ya da kısmen ödenmiş olması halinde, faturanın ödenme tarihi ile son ödeme tarihi arasındaki günlerde fatura faiz oranı ve faturanın son ödeme tarihinden borç tamamen kapanana dek ödenmemiş olan asgari üzerinden de gecikme faiz oranı ile birlikte asgari tutarı aşan kısım üzerinden de faiz oranı işletilecektir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında yapılmış bir kampanya olduğu için kampanyadan her bir müşterinin Nisan ayı içinde vereceği otomatik fatura talimatlarından kazanabileceği en yüksek Chip Para tutarı 100 TL olarak sınırlandırılmış bulunmaktadır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Superonline faturaları ve cep telefonu yani Türk Telekom Mobil (Avea), Vodafone, Turkcell, POCELL ve Teknosa Mobil) faturalarından faiz alınmayacaktır.

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Axess, Axess exi26 ya da Free kartlarını kampanya tarihleri içinde kullanması gerekmektedir.

Kampanya kapsamında kullanabileceğiniz birden fazla karta sahipseniz vereceğini otomatik fatura talimatlarından en az birinin Axess ya da Free kartlarından vermeniz gerekir.

Akbank önceden haber verme ihtiyacı hissetmeden kampanya ile ilgili olarak belirlemiş olduğu şartların istediği bir bölümünü ya da tamamını değiştirme ya da bu kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.