Kampanya Bulucu

Axess ile MTV Ödemeniz Hem Taksitli, Hem de Sürprizli

Motorlu taşıtlar vergisinin ödenme zamanının gelmesi ile birlikte kredi kartı ve bankaların kampanyaları da arka arkaya gelmeye başladı. Şimdi Axess kampanyaları ile MTV ödemeleriniz hem taksitli, hem de indirim sürprizli. Vade farkı olmadan kredi kartınız ile verginizi ödeyerek indirim kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Şimdi MTV vergileriniz Axess kredi kartı ile ödediğiniz zaman 300 TL ve daha üzeri vergi ödemelerine 3 taksit imkanı sunuyor. Bu sayede vergilerinizi zorlanmadan ödeyebilirsiniz. Üstelik bu kampanyadan yararlanan herkese Digicom’un internet sitesinden alacağınız Conti, Sharp, Pioneer ve Roadstar ürünlerine %40’a kadar indirim fırsatı sunuluyor.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanyadan bireysel Axess, Free, Wings, Bank’O Card Axess, Axess KOBİ ve Axess ile Wing kartlara ait Business kredi kartlarının tamamı bu kampanyadan faydalanabilir. Bu kredi kartlarının dışında kalan kartlar bu kredi kartı kampanyasından yararlanamayacak.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

1 Temmuz tarihinde başlayan bu kampanya 31 Temmuz 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyenler bu tarihler arasında ödemeyi yapmalılardır. Ödemeyi yapan müşteriler indirim kampanyasında kullanacağı kodu alabilir. Kampanya tarihleri dışında yapılan ödemelerde bu kampanya geçerli olmayacaktır.

Kampanyaya Katılım Kodunu Nasıl Alacağım?

Kampana tarihleri arasında Axess kredi kartı ile MTV ödemelerinizi yapmış olduğunuz zaman eğer Akbank sistemi ile yapıyorsanız dekont üzerinde yer alan seri-sıra no, eğer www.gib.gov.tr adresinden yapıyorsanız işlem sonunda ki Ödeme Alındı evrakında bulunan barkod altında ki kod, kampanyaya katılım kodunuzdur.

Kampanyadan Nasıl Faydalanacağım?

Digicom’un resmi sitesi olan www.erhascrm.com internet sitesinden alışverişinizi yaparken, ödeme bölümüne geldiğinizde kampanya kodunu ilgili alana girerek bu indirim kampanyasından faydalanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.