Kampanya Bulucu

Axess ile Kadınlar Günü’ne Özel 50 TL’ye Varan Chip Para!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Axess ile Kadınlar Günü’ne Özel 50 TL’ye Varan Chip Para!” kampanyası ile birlikte 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne Özel olarak kampanya tarihleri içinde optik, saat, ayakkabı, bakım, sağlık, kozmetik, aksesuar, giyim ve kuyum sektörlerinde tek seferde yapacağınız 50 TL ve üzeri alışverişlerin yüzde 8’i kadar ve toplamda 50 TL değerinde Chip Para kazanma fırsatını yakalarsınız!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin 8 Mart ve 12 Mart 2017 tarihleri arasında kampanyaya katılım göstererek kampanya kapsamında yer alan sektörlerden alışveriş yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen Axess kart sahiplerinin kampanya kapsamında harcama yapmadan önce HEDİYE yazdıktan sonra 4566 numarasına kısa mesaj göndermeleri ya da kampanya sayfasında yer alan “Kampanyaya Katıl” butonuna tıkladıktan sonra kampanyaya kaydolmaları gerekmektedir. Gönderilecek olan bu kısa mesajın Akbank sisteminde düşmesinden ve Akbank tarafından kayıt olundu bilgisi müşteriye gönderildikten sonra yapacağınız işlemler kampanyaya dahil edilecektir.

Kampanya kapsamında gönderilecek olsa kısa mesajlar için tüm operatörler tarafından özel iletişim vergisi ve katma değer vergisi dahil olmak üzere 0,65 TL değerinde ücret kesilecektir.

Kazandığım Chip Para’lar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz Chip Para’lar kampanya şartlarını sağladığınız anda kartınıza yüklenecektir.

Kazandığım Chip Para’ları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz Chip Para’ları yedi gün içinde kullanmanız gerekmektedir. Yedi gün içinde kullanılmayan tüm Chip Para’lar sekizinci günden itibaren kartınızdan kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde geri alınır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Tek seferde gerçekleştireceğiniz her 50 TL ve üzeri alışverişten kazanacağınız Chip Para yüzde 8 oranı ile sınırlandırılmış bulunmaktadır. Bununla birlikte bu kampanyaya katılım gösteren her bir kişi bu kampanyadan en fazla 50 TL değerinde Chip Para kazanabilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında bahsi geçen sektörlerin Axess üyesi iş yeri olup olmaması herhangi bir önem farz etmeyecektir.

Kampanya kapsamında alışveriş yapılabilecek son tarih ve saat 12 Mart 2017 saat 23:59’dur. Bu tarih ve saatten sonra yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Kampanyaya Axess asıl, sanal ve ek kartları dahil edilmiştir.

Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerin iptal edilmesi halinde kazandığınız Chip Para’larda iptal edilecektir.

Chip Para kullanılarak yapılan işlemler ile nakit çekim işlemleri bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Alışverişlerinizi yapacağınız iş yerlerinin sisteminde kayıtlı olan sektör bilgisinin doğru olup olmamasına ait sorumluluk iş yerine ait olmaktadır.

Akbank bu kampanya kapsamında belirlemiş olduğu koşulların herhangi bir bölümünde ya da tamamında değişiklik yapma ya da bu kampanyayı önceden fiili olarak haber verme gereği duymadan tamamen durdurma haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.