Kampanya Bulucu

Axess BiTaksi Kampanyası: 30 TL İndirim

Axess, kullanıcılarına yeni ve oldukça avantajlı bir kampanya başlattı. Şimdi Axess kampanyaları ile BiTaksi uygulamasını kullanarak taksiye binebilirsiniz. Üstelik bu kampanya ile uygulamayı kullandığınızda indirimden de faydalanabileceksiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu BiTaksi kampanyaları ile belirlenen kampanya tarihleri arasında BiTaksi uygulamasına Axess kredi kartınızı kayıt etmiş olduğunuzda, bu uygulama ile yapacağınız ilk 3 BiTaksi yolculuğunuzda yolculuklarınızın ilk 10 TL’si Axess tarafından karşılanacak. Bunun için harcamalarınızın 10 TL ve üzeri olması yeterli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya bireysel Axess, Free ve Wings kredi kartlarında geçerlidir. Ayrıca Axess Business ve Wings Business kredi kartları da bu kampanyadan faydalanabilir. Bu kredi kartlarının dışında kala kartlar kampanyadan faydalanamayacaklarıdır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, SMS göndermenize, kampanya kodu ya da hediye çeki vs. göndermenize gerek yoktur. Kampanya tarihleri içerisinde Axess kredi kartınızı uygulamaya eklemeniz ve 3 defa BiTaksi ödemenizi Axess ile yapmanız, kampanyadan yararlanmanız için yeterli olacaktır.

Kampanya Hangi Tarihlerde Geçerli Olacaktır?

9 Nisan tarihinde başlayan bu kampanya 30 Nisan tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında ödemelerini gerçekleştirmelidir. Bu tarihten sonra yapılan ödemelerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya BKM Express ya da Paypal ile Geçerli Mi?

Paypal ile yapılan ödemeler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Fakat 14 Nisan 2016 tarihten sonra BKM Express ile yapılan ödemeler kampanya kapsamına alınacaktır. Bu tarihten önce yapılan ödemeler kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Her müşteri bu kampanyadan günde bir defa 10 TL’lik indirim olmak üzere toplamda en fazla 30 TL indirimden faydalanabilir. Daha fazla indirimden faydalanamazsınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.