Axess Bayram Kampanyası ile Yüzde 10 İndirim | Kampanya Bulucu

Axess Bayram Kampanyası ile Yüzde 10 İndirim

Axess Bayram Kampanyası ile Yüzde 10 İndirim

Bayram yaklaştıkça bayram için yapılması gereken harcamalar da aynı şekilde artıyor. Bu süreçte kredi kartlarının ve bankaların yapmış olduğu kampanyaları takip ederek, indirim, puan, taksit ya da diğer avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Axess kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında yapmış olduğunuz Axess üyesi iş yerlerinde ki belirli sektörlerde 100 TL ve üzeri harcamalarda %10 indirim kazanırsınız. Bu kredi kartı kampanyası ile kampanya süresince toplamda 40 TL kadar indirim kazanabilme şansınız bulunur.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya Axess, Free ve Wings bireysel kredi kartlarında geçerlidir. Kampanya hem asıl, hem de ek kartlar ile yapılan harcamalarda geçerli olacaktır. Fakat ticari kredi kartları, puan ile yapılan alışverişler iade veya iptal işlemleri, banka kartları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Bu Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Bu kampanyadan yararlanabilmek için ilk olarak kampanyaya kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Daha sonra kampanya tarihleri arasında Axess üye işyerlerinden market, ayakkabı, giyim ve aksesuar sektörüne kayıtlı iş yerlerinden 100 TL ve üzeri bir harcama yaptığınızda, yaptığınız harcamanın %10’u kadar indirim kazanabilirsiniz.

Bu kampanyaya Nasıl Kayıt Olurum?

Kampanyanın duyurulduğu www.axess.com.tr adresine girip “Kampanyaya Katıl” butonuna basarak, ya da banka sistemine kayıtlı cep telefonlarından katılım mesajı göndererek kampanyaya kayıt olabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne BAYRAM yazarak 4566’ya göndermeniz yeterlidir. Gelen onay mesajından sonra kampanya kapsamında ki alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

11 Eylül tarihinde başlayan bu bayram kampanyaları 30 Eylül 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler önce bu tarihler arasında kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da gerekli şartları sağlayan alışverişi yapmalıdır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ