Kampanya Bulucu

Avon’da 50 TL’ye Varan Paraf Para!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Avon’da 50 TL’ye Varan Paraf Para!” kampanyası ile kampanya tarihleri içinde Avon resmi internet sitesi olan www.avon.com.tr sitesi üzerinden Paraf POS’ları kullanarak tek seferde yapacağınız 200 TL ya da üzeri alışverişlerde yüzde 5 oranında Paraf Para kazanma şansını elde edersiniz!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin 15 Ocak 2017 ve 28 Şubat 2017 tarihleri arasında www.avon.com.tr sitesi üzerinden Paraf POS’larını kullanarak alışveriş yapması gerekmektedir.

Bu Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

“Avon’da 50 TL’ye Varan Paraf Para!” kampanyasından faydalanmak isteyen kişilerin tek yapması gereken şey www.avon.com.tr sitesi üzerinden tek seferde Paraf POS kullanarak 200 TL ve üzeri alıveriş yapmaktır.

Bu Kampanya İle En Fazla Ne Kadar Paraf Para Kazanabilirim?

Avon resmi internet sitesi üzerinden yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişlerde elde edeceğiniz yüzde 5 oranındaki indirim yapacağınız alışverişin 1.000 TL’ye ulaşması ile sona erecektir. Bu kampanya kapsamında 1.000 TL değerinde alışveriş yapmanız halinde kazanabileceğiniz en yüksek Paraf Para olan 50 TL’ye erişmiş olursunuz. Bu tutarın üzerinde yapacağınız alışverişlerde daha fazla Paraf Para kazanma şansınız bulunmamaktadır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Sanal kartlar, Parafly ve ek kartların kullanılarak yapıldığı alışverişler bu kampanya kapsamına dahil edilmiştir.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmemiştir?

Business kartlar ile yapılan alışverişler bu kampanya kapsamına dahil edilmemiştir.

Bu Kampanya İle Kazanacağım Paraf Paraları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

“Avon’da 50 TL’ye Varan Paraf Para!” kampanyası ile birlikte kazanacağınız Paraf Paraları 30 Mart 2017 tarihine kadar kullanmanız gerekmektedir. Bu tarihe dek kullanılmayan Paraf Paralar 31 Mart 2017 tarihi ile birlikte kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde Paraf kredi kartınızdan silinecektir.

Bu Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Paraf Para transferleri Paraf Para kullanımı olarak kabul edilmeyeceği için kazanmış olduğunuz Paraf Paraları son kullanma tarihine dek kullanmadığınız taktirde Paraf Paralarınız kalıcı bir şekilde geri alınacaktır.

Türkiye Halk Bankası tarafından bu kampanyaya ait olan koşular ile ilgili olarak herhangi bir oranda ya da tamamında değişiklik yapma ya da bu kampanyayı doğrudan durdurma hakkı tamamen saklı tutulmaktadır.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.