Kampanya Bulucu

Avis’ten Tüm Avealılara Yüzde 30 İndirim Fırsatı

Türkiye’nin en geniş araç filosuna ve kiralama ağına sahip olan Avis, şimdi ortak kampanyalar ile kiralama konusunda birçok avantaj sunuyor. Avis kampanyaları ile şimdi tüm Avea aboneleri, tüm ürün çeşitlerinde %30 indirim imkanından yararlanabiliyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Avea kampanyası ile kampanya tarihleri arasında yurt içerisinde bulunan herhangi bir Avis ofisinden araç kiralayan Avea aboneleri, kiraladıkları aracın tutarı üzerinden %30 indirim imkanına sahip oluyor. Üstelik kampanya yurt genelinde ki tüm ofislerde ve tüm araçlarda geçerlidir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm Avea abonelerinin katılımına açıktır. Faturalı ya da faturasız müşteriler, yeni ve mevcut müşterilerin tamamı bu kampanyadan ücretsiz olarak yararlanabilir. Kampanyaya katılım şifre ile olacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan yararlanmak için herhangi bir Avis ofisine giderek işlem yapmanız gerekmektedir. Dilerseniz gitmeden internet üzerinden rezervasyon yapabilme imkanını da kullanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanabilmeniz için almış olduğunuz kampanya şifresini görevlilere iletmeniz gerekmektedir.

Kampanya Şifresini Nasıl Alabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için gerekli şifreyi kısa mesaj göndererek alabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne AVIS yazıp 5060’a göndermeniz yeterli olacaktır. Tarafınıza gelen olumlu cevap mesajı içerisinde kampanya için gerekli şifre bilgisi bulunur.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 31 Aralık 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar istedikleri zaman bu kampanyadan faydalanabilirler. Bu tarihten sonra şifre alamazsınız ve daha önce almış olduğunuz şifreler geçersiz sayılır.

Kampanyadan Yararlanabilme Şartları Nelerdir?

Bu kampanya kapsamında kullanmış olduğunuz şifreler tek kullanımlıktır ve birden fazla kez kullanamazsınız. Her yararlanmak istediğinizde yeni şifre almanız gerekir. Ayrıca kampanyaya katılımda herhangi bir sayı sınırı da bulunmamaktadır. Kampanya süresi içerisinde istediğiniz kadar bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.