Kampanya Bulucu

Avis’te Türk Hava Yolları Müşterilerine Özel Yüzde 30 İndirim

Araç kiralama alanında uluslararası bir üne sahip olan Avis, yaptığı kampanyalar ile lüks araçları en uygun koşullarda kullanımınıza sunuyor. Şimdi Avis kampanyaları ile Türk Hava Yolları müşterisi olan herkes Avis’ten %30 indirimli yararlanabilecek.

Bu kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Türk Hava Yolları kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında THY müşterisi olan herkes Avis’ten araç kiralarken %30 indirimden yararlanabilecek. Ayrıca yapmış olduğu kiralama işlemlerinde de 1.000’e kadar mil kazanabilecek.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu THY kampanyalarından tüm Türk Hava Yolları müşterileri yararlanabilir. Kampanyaya katılım Miles&Smiles kartı ile yapılacaktır. Eğer bu karta sahip değilseniz biniş kartını da ibraz ederek bu kampanyadan yararlanabilme şansınız bulunur.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için Miles&Smiles kartınız ile Avis araç kiralama ofislerine başvurmanız gerekir. Toplam fiyat üzerinden %30 indirim bu şekilde geçerli olacaktır. 1 ile 3 gün arası kiralamalarda 500 mil kazanırsınız, 3 günü geçen harcamalarda da 1000 mil kazanabilirsiniz. Eğer Miles&Smiles kartınız yok ise biniş kartınızı göstererek de aynı indirimden yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenmiş olan son katılım tarihi 31 Aralık 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak istiyorsanız bu tarihe kadar kiralama işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılan araç kiralamalarda bu kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Bu kampanyanın Koşulları Nelerdir?

Bu kampanya ile yapacağınız araç kiralama işlemleri genel araç kiralama koşulları ile aynı olacaktır. Kampanya Filo imkanları ile kısıtlı tutulmuştur. Bu kampanyayı başka bir kampanya ile birleştirebilme şansınız bulunmaz. Kampanya tüm Avis ofislerinde geçerli olacaktır. fakat yurtdışında yapılan işlemler bu kampanya kapsamında değildir. Sadece yurtiçi kiralamalar kampanya kapsamında değerlendirilecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.