Kampanya Bulucu

Avea’ya Numarasını Taşıyanlara Avea’ya Hoş Geldin Tarifesi

Son zamanlarda operatörler arası numara taşıma işleminde artış yaşandı. Avea da numarasını Avea’ya taşıyan müşterileri için çok özel kampanyalar düzenledi. Bunlardan bir tanesi de Avea’ya Hoş Geldin Kampanyası.

Avea’ya Hoş Geldin Kampanyasının İçeriği Nasıldır?

Avea’ya Hoş geldin tarifesi ile ilk 3 ay her yöne 50 dakika, Avea içi 500 dakika, 500 SMS ve 500 MB cepten internet bedava. Üstelik herkes dilediği gibi deneyebilsin diye taahhüt şartı koşulmamıştır.

Tarife dahilinde verilen dakika faydası sona erdiğinde kayıt olunmasına gerek olmadan otomatik olarak her yöne 100 dakika tanımlanacaktır. Tarifenin içerisindeki şebeke içi 500 SMS faydası bittiğinde ya da yurt içi her yöne SMS gönderimi yapıldığında kayıt olunmasına gerek duyulmadan otomatik olarak her yöne 100 SMS hattınıza tanımlanacaktır.

Aynı şekilde tarifenin içerisindeki 500 MB internet faydası sona erdiğinde de kayıt olunmasına gerek olmadan otomatik olarak 100 MB hattınıza tanımlanacaktır. Kademe ücretlerinin her biri dakika, SMS ve internet için ayrı ayrı KDV-ÖİV dahil 3 TL olacaktır.

Tarifenin Aylık Ücretlenmesi Nasıldır?

Tarife ilk 3 ay boyunca ücretsiz, 3 fatura sonrasında aylık 15 TL olarak ücretlendirilmiştir.

Kalan Kullanım Haklarınızı Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555’e SMS göndererek öğrenebilirsiniz.

Bu servis dakika ve SMSler için 6 saat, internet için 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.

Tarifenizden kalan tüm kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *124#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.

Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakika, SMS ve internet haklarınız ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir.

Son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp veya Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerden faturasız tarifelere ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerine geçip sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.