Kampanya Bulucu

Avealılara Yapı Kredi’den Yüzde 100 Onaylı Alışveriş Kredisi

Kısa bir süre önce yeni düzenlemelerle taksitli alışveriş sistemine son verilmişti. Oldukça pahalı olan teknolojik ürünleri peşin olarak alamayacak olan müşteriler ve özellikle de telefon satıcıları yeni yol arayışına girmişti. Son dönemlerin en gözde kampanyaları hat üzerine cihaz satışı kampanyaları olmuştu. Bu şekilde de telefon fiyatları ederinden veya piyasa değerinden çok daha pahalıya geliyordu ve ihtiyacınız olmadığı halde yeni bir hat alıp, uygun tarifeyi 24 ay boyunca kullanmak zorunda bırakılıyordunuz.

Avea ve Yapıkredi her zaman olduğu gibi yine müşterilerinin problemlerini göz önünde bulundurarak bu soruna bir çözüm buldu. Yapılan Alışveriş kredisi kampanyası ile Avea bayilerinden tek çekim ile yaptığınız cihaz alışverişlerinizde %100 onay garantili taksit imkanı Yapıkredi’den sağlanacak.

Yapıkredi Alışveriş Kredisi Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirsiniz?

Alışveriş Kredisi kampanyasında faydalanabilmeniz için cihaz alışverişinizi Avea bayisinden, Yapıkredi kredi kartınız ile yapmanız gerekmektedir. Cihazınızın ücreti 500 ile 25.000 TL tutarında olmalıdır. Kampanya bu aralıktaki cihaz alımlarında geçerli olacaktır. Alışverişinizi tamamladıktan sonra hesap kesim tarihinize kadar Yapıkredi bankasına gidip taksitlendirme işlemi yapılmasını talep etmeniz gerekmektedir. Sizden herhangi bir gelir belgesi talebinde bulunulmayacaktır.

Yapıkredi Alışveriş Kredisi Kampanyası Nerelerde Geçerlidir?

Kampanya Yapı Kredi Bankası üye işyeri olan Avea İletişim Merkezi ve Avea Satış Noktaları’nda geçerli olacaktır.

Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Yapıkredi kredi kartı olup alışverişiniz bu kart ile yapan bütün Avea müşterileri bu kampanyadan faydalanabilecektir. Kredinizin onaylanmaması gibi bir durum söz konusu değildir. %100 onay garantisi Yapıkredi tarafından verilmektedir.

Yapıkredi Alışveriş Kredisi Kampanyası Faiz Oranı Ne Kadardır?

yapıkredi alışveriş kredsiYapıkredi Ne Kadar Taksit İmkanı Sağlamaktadır?

Yapıkredi Alışveriş Kredisi Kampanyası ile 24 ay taksit imkanı sunulmaktadır. Kullanılan kredi miktarı kadar vade süresi boyunca kart limitine bloke konulur. Ödeme yapıldıkça bloke kaldırılır. Borcun erken kapatılmasının istenmesi durumunda Yapıkredi şubesine başvuru yapmanız gerekmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.