Avealılar Yandex Navi Zero Uygulamasına Ücretsiz Bağlanıyor | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Avealılar Yandex Navi Zero Uygulamasına Ücretsiz Bağlanıyor

Avea kendi abonelerine ayrıcalıklar tanımaya çeşitli kampanyalarla devam ediyor. Hiç şüphesiz operatörler arasında ki bu rekabet en çok kullanıcıları sevindiriyor. Kampanyaya göre Avea kullanıcıları 31 Aralık 2014 tarihine kadar Yandex Navi zero Uygulamasına ücretsiz olarak bağlanabilecek.

Kampanyadan yararlanmak için ekstra bir şey yapmanıza gerek yok. Avea şebekesi üzerinden uygulamaya bağlanmış olduğunuzda otomatik olarak ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz. Fakat uygulamanın içinde ki dış linklerin kullanımı kampanya kapsamında değildir. Bu linklere girmiş olduğunuzda ilk olarak karşınıza bir uyarı sayfası çıkacaktır. Uyarıyı onayladığınızda var ise internet paketini ile bağlanacak, yok ise standart internet ücreti üzerinden ücretlendirileceksiniz. Ayrıca bu kampanya sadece yurt içinde bu uygulamaya bağlanmış olduğunuzda geçerli olacak. Yurtdışında uygulamaya bağlanmış olduğunuzda kampanya dışında olduğu için ekstra ücretlendirilirsiniz. Ayrıca bağlanacağınız internet tarayıcılarına göre de kampanya değişecektir. Opera, Opera Mini, Blackberry APN, VPN uygulamaları gibi uygulama ve tarayıcılar kampanya kapsamının dışında tutulacaktır.

Avea Yandex

Avea Yandex Navi Zero Kampanyasının detayları şu şekildedir:

  • Kampanya 29 Eylül – 31 Aralık 2014 tarihlerinde geçerlidir.
  • Kampanya sadece Avea şebekesi üzerinden Yandex Navigasyon uygulamasına doğrudan yapılan bağlantılarda geçerlidir.
  • Yandex Navigasyon uygulaması içinde yer alan dış linklere bağlanarak çalışan içerikler, kampanyaya dahil değildir. Bu içeriklere ulaşmak istediğinizde karşınıza bir uyarı sayfası çıkacaktır ve devam etmeyi tercih ettiğinizde, internet paketiniz yoksa standart internet tarifesinden ücretlendirilirsiniz.
  • Kampanya sadece yurt içinde yapılan internet apn ve wap apn bağlantılarda geçerlidir.
  • Blackberry APN, VPN uygulamaları ve OPERA/OPERA MINI gibi proxy ile çalışan internet tarayıcıları üzerinden yapılan bağlantılar kampanyaya dahil değildir.
  • Navigasyon uygulamasının App Store, Google Play veya Windows Phone Store üzerinden cihazınıza indirilmesi sırasında oluşabilecek veri kullanımı kampanyaya dahil değildir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.