Kampanya Bulucu

Avea’dan Yeni Yıla Yeni Paket veTarifeler

Avea, girilen yeni yıl için müşterilerine yeni paket ve tarifeler sunuyor. Üstelik bu paket ve tarifelere hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcıları dahil olabilecek. Bu Avea kampanyası ile artık uygun fiyata doya doya konuşabilir, mesajlaşabilir ve internete girebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile Avea faturalı hatlarda tarife olarak, faturasız hatlarda ise paket olarak sabit her yöne 1.000 dakika ve her yöne 1.000 SMS olmak şartı ile değişen internet kotasına göre kampanyadan yararlanabilirsiniz. 2 GB 19 TL, 4 GB 29 TL, 6 GB 39 TL, 8 GB 49 TL ve 10 GB 59 TL olarak kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadanyararlanmak için sadece Avea abonesi olmanız yeterlidir. Kampanya hem faturalı hatlarda, hem de faturasız hatlarda geçerli olacak. Ayrıca bu kampanyadan hem yeni aboneler, hem de mevcut Avea aboneleri yararlanabilir. Yani kampanyadan tüm avea müşterileri yararlanabilir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan yararlanmak için sadece kampanyanın kısakodunu kısa mesaj aracılığı ile göndermeniz yeterlidir. Telefonunuzun mesaj bölümüne seçtiğiniz paket ya da tarifenin kısakodunu YENIYIL2GB, YENIYIL4GB, YENIYIL6GB, YENIYIL8GB, YENIYIL10GB şeklinde yazıp 5555’e göndermeniz yeterlidir.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için herhangi bir zaman sınırlaması yapılmamıştır. Bu nedenle bu kampanyadan istediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Avea, önceden haber vermeksizin bu kampanyanın şartlarını değiştirebilir ya da kampanyayı sonlandırabilir.

Eski Aboneler ve Yeni Aboneler Kampanyadan Aynı Şartlarda mı Yararlanacak?

Bu Avea numara taşıma kampanyaları için yukarıda belirtilen fiyatlar sadece numarasını diğer operatörden Avea’ya taşıyan ya da yeni bir hat alan müşteriler için geçerlidir. Mevcut Avea aboneleri bu kampanyadan her tarife ve paket için 6 TL daha fazla olarak faydalanabilir?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.