Kampanya Bulucu

Avea’dan Yeni Yıl Tarifeleri

Avea, yeni yıl kampanyaları olarak hem faturalı hem de faturasız birçok avantajlı tarife fırsatı sunuyor. Şimdi yeni Avea kampanyası ile birbirinden farklı ve avantajlı tarifelerden birine kampanyalı fiyat ile sahip olabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Yeni Avea kampanaları ile 19 TL’den başlayan birçok tarifelerle doya doya konuşabilir, mesajlaşabilir ve internete girebilirsiniz. Kendinize göre seçeceğiniz bu tarifeler arasında internet paketi en az olan tarife 2 GB internet kullanıma sahip. Ayrıca tarifelerin hepsi 1.000 dakika ve her yöne 1.000 SMS içeriyor.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyalar sadece yeni Avea müşterilerinin katılımına açıktır. Mevcut Avea müşterileri bu kampanyadan yararlanamazlar. Kampanyadan yararlanabilmeniz için kampanya tarihleri arasında diğer operatörlerden numaralarını taşıyarak, ya da yeni bir hat alarak Avea Faturalı hat sahibi olmanız gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılım Avea bayi ya da ofislerinden, veya çağrı merkezinden yapılabilir. Kampanyadan yararlanabilmeniz için geçiş yaptıktan sonra 12 ay boyunca bu tarifelerde kalacağınıza dair 12 aylık taahhüt vermeniz gerekmektedir. Taahhüt vermeyen müşteriler tarifelerde ki indirimlerden yararlanamazlar.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

4 Aralık tarihinde başlayan bu kampanya şimdilik 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Süresi uzatılabilecek olan bu kampanya için belirlenen süre şuan bu şekilde. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında geçiş yapmalı ve 12 aylık taahhüdü vermelilerdir.

Taahhüdü Nasıl Verebilirim?

Çağrı merkezi ya da bayi ve ofislerden taahhüt verilebildiği gibi SMS yolu ile de taahhüt verilebilir. Telefonunuzun mesaj bölümüne SOZ yazarak 5555’e göndermeniz gerekmektedir. Gelen onay mesajından sonra taahhüt verilmiş olur. Taahhüdün bozulması durumunda o tarihe kadar yapılmış indirimlerin tamamı son faturaya yansıtılacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.